הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבנים על האוטובוס של בית"ר וקטטות בסיום

שוב אלימות בכדורגל הישראלי: שמשת הרכב נופצה, שני אוהדי מכבי נעצרו. אוהד אחד פונה לבית החולים בשל התגרות. מנחם קורצקי: "ציפיתי שננצח"

מוטי פשכצקי ושירלי בר דיין  09.12.14 - 00:09
תחילת כתבה

לאחר שאיבדה לא מעט נקודות במחזורים האחרונים, בית"ר ירושלים פגשה היום (שני) את מכבי תל אביב, המשחק ממנו חוששת כמעט כל קבוצה בליגה. אבל למרות ששיחקה מול אצטדיון מלא בכ-30,000 אוהדים (מכבי אירחה בסמי עופר בעקבות עונש רדיוס), הקבוצה של מנחם קורצקי הסתכלה לאלופה בלבן של העין והוציאה 1:1 דרמטי משער בדקה ה-93.

אותו שער דרמטי - מראשו של עומר אצילי - לא התקבל בצורה יפה מבחינת חלק מאוהדי מכבי תל אביב. לטענת המועדון הירושלמי, מספר אוהדים של מכבי ת"א זרקו אבנים על אוטובוס הקבוצה וניפצו את אחת השמשות. שניים מהם נעצרו על ידי כוחות האבטחה. כתוצאה מכך, חלק משחקני בית"ר ירדו מאוטובוס והתעמתו עם אוהדי מכבי.

במקביל, עוד מקרי אלימות: בין שני מחנות האוהדים נרשמו מספר קטטות אלימות מחוץ לאיצטדיון. בשל האירועים הללו, אוהד אחד פונה לבית החולים.

"המשחק הלך לכיוון שלנו", אמר מאמן בית"ר בסיום והוסיף: "זה נשמע ביזארי אבל זה מה שהיה. ספגנו שער משום מקום וכאב לי על השחקנים שהאמצו ונתנו הכל". אבל למרות שקבוצתו חילצה שיווין דרמטי, המאמן ציפה לקצת יותר: "אני שמח על השער ועל הנקודה אבל ציפיתי שניקח כאן 3 נקודות, ככה היינו מכפרים על הנקודות המיותרות שאיבדנו. אנחנו עם הפנים קדימה, יש לנו משחק בשני הבא ואנחנו חייבים לקחת ניצחון ולהתקדם".

אחרי תקופה לא טובה, בית"ר ירושלים נראית טוב יותר והיא עם 4 נקודות מ-2 המשחקים האחרונים. קורצקי בטוח שקבוצתו סוף סוף חוזרת למקומה הראוי: "אני לא מסתנוור, יש לנו קבוצה טובה. טיפה נכנסנו ללחץ מיותר וזה התבטא בהפסדים וחבל. אם תהיה לנו סבלנות אנחנו נהיה קבוצת צמרת כמו שהאוהדים רוצים לראות".

במחזור הקרוב (שני, 20:00) תפגוש בית"ר ירושלים את הפועל רעננה ותנסה לסיים את הסיבוב הראשון של ליגת העל בטעם טוב, ובמומנטום חיובי.