מזרחי לפני אשדוד: תנו את הלב והנשמה שלכם

מצב הרוח בנתניה עלה. המאמן ימשיך עם אותו הרכב שניצח את עכו, מה שאומר ששריקי ודאבור יקבלו קרדיט

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.12.14 - 10:30
שריקי, ימשיך לקבל קרדיט (אלן שיבר)
שריקי, ימשיך  לקבל קרדיט (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מכבי נתניה עדיין נמצאת במצב של חוסר ודאות, אבל במועדון מעידים כי מצב הרוח של השחקנים והצוות עלה במעט לאחר קבלת משכורת חודש אוקטובר. החל מהבוקר (שישי), לשחקנים חייבים כבר את משכורת חודש נובמבר, ולחלקם גם 25 אחוזים מהמשכורת הקודמת, אבל התחושה היא שהלחץ מעט ירד. "יש אווירה הרבה יותר טובה עכשיו", אמר אחד השחקנים.

וכשמצב הרוח מרומם יותר, העולה החדשה תנסה לרשום ניצחון שני ברציפות (שבת, 15:00) ולברוח קצת מהתחתית, כאשר תארח את מ.ס. אשדוד. יוסי מזרחי ועוזרו שי הולצמן הראו לשחקנים כמה קטעי וידאו מהניצחון על עכו. "במשחק הזה הראתם הרבה מחויבות, רצתם ועבדתם על המגרש בלי הפסקה וזה הקו שאני רוצה שתמשיכו איתו. תתנו את הלב והנשמה קודם כל, ואחר כך את הכדורגל שיש לכם ברגליים", אמר המאמן.

מזרחי צפוי להמשיך עם אותו הרכב אשר ניצח את עכו, מה שאומר שאנס דאבור ועידן שריקי ימשיכו לקבל קרדיט. במהלך האימון המסכם תירגל המאמן לסירוגין גם את רן רול ועמית בן שושן, אך לא נראה שיבצע שינוי לאור העובדה שהיה מרוצה מאוד.

בעניין אחר, מזרחי שוחח עם אריאל הרוש ואמר לו שהמועדון עושה הכל על מנת לשלם לאלי טביב את דמי ההשבחה עבורו וכי אין כוונה לוותר עליו. מזרחי מתכוון לשחרר עם פתיחת חלון ההעברות את עמרי קנדה וגבי גיאורגיו, אם תימצא לו קבוצה. אם לארי קאיודה יימכר יבקש המאמן להחתים את מוחמד כליבאת שמדיווחים שקיבל אמור להיות משוחרר ממכבי חיפה.

הרכב משוער: אריאל הרוש; איאד עבו עוביד, כריסטיאן סירגי, עידו לוי, שמעון הרוש; עומר צלישר, רומאריו פירס, אנס דאבור, עידן שריקי, ערן לוי; לארי קאיודה.