נאסר על ליברמן לקחת חלק בטקס הערב בטדי

הסיבה: אקט פוליטי לפני בחירות. סיכויו של מאור מליקסון לשחק - קטנים (20:55). גורדנה צפוי להחליפו. 4,000 אוהדים יתמכו בסגנית האלופה בירושלים

רועי זריהן  22.12.14 - 20:22
תחילת כתבה

בידיעה כי הפסד שני ברציפות יציב אותה במרחק די משמעותי מהנאבקות איתה על התואר - 7 נקודות מקריית שמונה ו-5 ממכבי תל אביב - הפועל באר שבע תתארח הערב (שני, 20:55, אצטדיון טדי) אצל בית"ר ירושלים. סגנית האלופה תנסה להתאושש מההפסד הלא-צפוי לבני סכנין, ותקבל תמיכה מלא פחות מאשר 4,000 אדומים אשר יעשו את הדרך מבירת הגנב לירושלים. אגב, לאור מזג האוויר הגשום שצפוי הערב, החליטה הנהלת בית"ר להעביר את אוהדי באר שבע ליציע המקורה בטדי.

אירוע מעניין קשור לטקס הדלקת נרות באצטדיון שאמור היה לכלול את שר החוץ אביגדור ליברמן אבל במנהלת אסרו עליו להשתתף באירוע בגלל הקירבה לבחירות. "תקנוני ההתאחדות אוסרים בצורה חד משמעית על מעורבות בנושאים פוליטיים ובין היתר עריכת טקסים בהשתתפות אישיים פוליטיים... על אחת כמה וכמה ערב בחירות". במנהלת איימו על בית"ר בהטלת סנקציות בנושא.

מבחינה מקצועית, אלישע לוי יחסר את מאור מליקסון, שסובל ממתיחה במפשעה. מי שיפתח במקומו הוא רועי גורדנה. שלומי ארבייטמן פותח בחוד.

מאור בוזגלו, עליו תמיד מוטלת האחריות להפעיל את החלוצים ועוד יותר כאשר מליקסון לא על הדשא, סיפר לקראת המשחק: "אני מאוד מתרגש לקראת פתיחת הסיבוב השני. אני חדור מוטיבציה, ואני מקווה מאוד שנפתח ברגל ימין. שיחקנו לא טוב נגד סכנין, איבדנו נקודות ואנחנו לוקחים אחריות על זה. בכדורגל מה שטוב זה שבשבוע לאחר מכן אתה יכול לתקן. כולם מחכים למשחקים מהסוג הזה נגד בית"ר, מגרש מלא והרבה עניין. אני מקווה מאוד שנבוא מוכנים".

למרות שהפער מהפסגה עשוי לצמוח, בוזגלו ממש לא מודאג. "צריך לדעת להתרכז בעצמנו, כמובן שזה נותן לנו המון מוטביציה כשאנחנו רואים שק"ש מאוד יציבה ולוקחת נקודות גם במשחקים פחות טובים", הודה הקשר והוסיף: "צריך לראות איפה אנחנו יכולים להשתפר ולבוא לכל משחק בשיא הטירוף. לא מסכים שמעידה שלנו תסבך אותנו. יש עוד המון נקודות בקופה אז זה לא משמעותי, בטח כשיש פלייאוף שם אתה משחק מול הקבוצות שמתחרות איתך".

"כיף גדול שכמות גדולה של קהל תהיה במשחק, זה יוצר הרבה עניין ומתח", סיכם כוכבה של הפועל באר שבע, "אם תלכו ברחוב בב"ש תראו שכולם דרוכים ואני בטוח שככה גם השחקנים. מה שנשאר זה רק שיגיע כבר המשחק ושנעלה לדשא. בית"ר לא כבשה שחורה, היא קבוצה טובה וניתן לה את הכבוד, אבל אנחנו באים לקחת את הנקודות".

הרכב ב"ש: אוסטין אג'ידה, בן ביטון, וויליאם סוארס, טומיסלאב פאיוביץ', אופיר דוידזאדה, ג'ון אוגו, אובידיו הובאן,  רועי גורדנה, מאור בוזגלו, אליניב ברדה, שלומי ארבייטמן.