הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ביקורת קשה בבית"ר י-ם על קורצקי, טביב עדייין נותן גיבוי

הלם בירושלים בעקבות התבוסה: "לא נתפס שהושפלנו על ידי 10 שחקנים". הבעלים זעם ועשוי לחתוך כמה שחקנים, גם המאמן לא נשאר נקי. אוהדים שלחו הודעות לסגל: "אין לכם כבוד"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.12.14 - 08:52
לחץ גדול עליו (אלן שיבר)
לחץ גדול עליו (אלן שיבר)

הלם ואכזבה - זו התחושה בבית"ר ירושלים ביום שאחרי התבוסה הביתית 3:0 להפועל ב"ש. בבית"ר העבירו ביקורת כנגד המאמן מנחם קורצקי, אבל אלי טביב לא מתכוון לבצע זעזוע בעמדה הזו, לפחות לא בשלב הזה. יחד עם זאת, תוצאות רעות במשחקים הקרובים מול מכבי חיפה והפועל עכו עלולות לגרום לבעלים לחשוב שוב.

"למה הוא לא הכניס את טל כחילה והעדיף להסיט את מאטוביץ' לעמדת הבלם? למה הוא מתרגל כל השבוע את איציק כהן במקום קוראץ' ופתאום שם אותו על הספסל?", אמר גורם בבירה, "הושפלנו מול עשרה שחקנים, זה בלתי נתפס".

לראשונה העונה טביב, שהיה עצבני בסיום, לא נכנס לחדר ההלבשה ולא שוחח עם המאמן. הבעלים הבהיר למקורביו שהשבוע יגיע לבית וגן וייפגש עם קורצקי. "כל אחד מהם צריך להירגע. אין על מה לדבר עכשיו", אמר מקורב לטביב. המאמן עצמו העדיף לצאת מהמגרש עם האוטובוס יחד עם השחקנים למתחם האימונים בבית וגן ומשם אספו אותו לביתו.

מקורביו של המאמן אמרו: "מה המאמן אשם שעומר אצילי מתחכם מול השוער במקום להבקיע? מה המאמן אשם שזרקו קוראץ' עושה טובה שהוא שומר את סוארס בכדורים החופשיים?". בפעם הראשונה מזה שנים שאוהדי בית"ר עזבו את המגרש בדקה ה-80. "ברגע הזה הבנו עד כמה המשבר שלנו עמוק", אמר אחד משחקני הקבוצה ששיחק באותן דקות על המגרש.

כחילה נראה המום כששמוליק מלול נכנס לפניו ולטענת חבריו היה משוכנע שיקבל את הקרדיט, אחרי שפתח מול הפועל רעננה במחזור הקודם וזכה למחמאות מקורצקי. בסיום המשחק קיבלו כמה משחקני בית"ר מסרונים מצד אוהדים שכתבו להם: "אין לכם כבוד". האוהדים הבטיחו להגיע ביום שישי לאימון, יממה לפני המשחק מול מכבי חיפה.

טביב מתכנן שינויים בסגל הקיים כאשר הראשון לעזוב יהיה זרקו קוראץ' ששוב קיבל אתמול את הקרדיט והציג יכולת חלשה. תומר סויסה שלא נכלל אתמול בסגל בשל הסכם ההשאלה עם ב"ש יעזוב גם הוא וייתכן שגם יצורף בלם. פציעתו של הבלם זאביק חימוביץ' שמתח את הגיד בין שריר הירך לישבן לא חמורה. כבר תקופה ארוכה שהבלם שעד עכשיו נמצא בעונה אישית נהדרת סובל ועולה לשחק עם זריקות ואתמול החמיר את הפציעה. למרות זאת, בצוות הרפואי משוכנעים שניתן יהיה להכשירו למשחק מול מכבי חיפה.