החיזוק של הפועל פ"ת: סאן מנחם מרמת השרון

במועדון פתחו במו"מ על המגן השמאלי הצעיר אחרי שזה הרשים את עידן בר און. צ'ימאזי ייעדר מול ב"ש

רועי זריהן  25.12.14 - 09:07
בר און, התרשם ממנחם (אלן שיבר)
בר און, התרשם ממנחם (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי שהשיגה 14 נקודות בלבד ב-14 המחזורים הראשונים של העונה  - מה שמציב אותה במקום ה-12 בטבלה (מספר נקודות זהה לזה של הפועל חיפה שנמצאת מתחת לקו) - להפועל פתח תקווה ברור כי היא מוכרחת להתחזק בחלון של חודש ינואר. מועמד להצטרף, אם כן, כבר יש.

העולה החדשה פתחה במשא ומתן עם סאן מנחם, מגנה השמאלי של הפועל ניר רמת השרון מהליגה הלאומית. עידן בר און נכח במשחקה האחרון של רמת השרון, התרשם לטובה מהמגן הצעיר ונתן אור ירוק לצרפו לסגל.

מנחם הינו חייל, ולכן בנוגע לשכרו אין מחלוקת, אך מול רמת השרון קיימים מספר פערים קטנים. הקבוצה מהלאומית מבקשת שני שחקנים תמורת מנחם, כשכרגע עדיין לא ברור מי הם יהיו. בכל מקרה, בהפועל פתח תקווה מקווים שהעסקה תושלם ושמנחם יגיע למושבה.
 
בעניין אחר, אמבה צ׳ימאזי לא יעמוד לרשותו של בר און בשבת הקרובה בווסרמיל, אז הפועל פ"ת תתארח אצל הפועל באר שבע. צ׳ימאזי המריא לחתונה של אחותו, באישור הקבוצה, והוא יחזור רק ביום ראשון. בר און עדיין מתלבט בנוגע לשחקן שיתפוס את מקומו, כשריף פרץ הוא המועמד המוביל לעשות זאת. באר שבע העבירה להפועל פ"ת כ-2,000 כרטיסים ובמועדון מאמינים שכ-1,000 אוהדים כחולים יגיעו לבירת הנגב.