שחר לשחקנים: "המצב הזה גם באחריות שלכם"

נשיא מכבי חיפה: "אחד הרגעים הפחות טובים שלי". בניון: "למדנו ממנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.12.14 - 12:16
תחילת כתבה

אחרי 15 מחזורים ורכבת הרים של עליות וירידות, אלכסנדר סטנוייביץ' התפטר מאימון מכבי חיפה. לא מעט אכזבות נחלו הירוקים בעונה הנוכחית, שנפתחה עם ציפיות בשמיים, אבל ההפסד 3:1 לבית"ר ירושלים היה הקש ששבר את גב הגמל.

"זה לא רגע קל, אחד הרגעים הפחות טובים שלי, המצב הזה הוא גם באחריות שלכם השחקנים", הבהיר נשיא המועדון יעקב שחר לשחקנים באתר הרשמי של המועדון. "אלכס לקח אחריות, אבל גם לכם יש אחריות".

"אין ספק שאלכס הוא המאמנים הטובים והיסודיים שהיו פה, יש לנו עוד משימות בהמשך העונה ואני רוצה שתהיו מרוכזים במשחקים הקרובים ולא בכל מה שקורה מסביב", הבהיר שחר. "אני מודה לאלכס על תקופתו פה, למדנו ממנו רבות. שמעתי מכם על רמת האימונים. פרק נסגר, מתחילים פרק חדש".

הקפטן יוסי בניון אמר למאמן בשם השחקנים: "אני והשחקנים למדנו ממך רבות. אתה היית אחד הטובים שאימנו אותי. אני מצטער על הסוף. תצליח איש יקר".

סטנוייביץ' עצמו אמר לאתר הרשמי של המועדון: "אני מצטער שהגעתי לנקודה הזו, אני חושב שזה הצעד הנכון למועדון שחשוב מאוד עבורי. לאחר תחילת העונה הבטחתי לאוהדים שהקבוצה תתחרה על תארים. מאחר שאנחנו רחוקים משלוש הקבוצות המובילות, אני מרגיש אחריות על כך. המיקום שלנו כרגע הוא אחריות שלי בלבד".

המאמן הוסיף: "אני רוצה להודות למועדון, לנשיא ולהנהלה שעזרו ונתנו לי הכל. בנוסף, אני רוצה להודות לצוות המקצועי ולשחקנים והתודה החשובה ביותר היא לקהל. הוא תמיד עודד אותנו והיה מדהים בכל הזדמנות. לאחר המשחק הלכתי להיפרד מהם. תמיד אזכור את כל מה שהם עשו עבורי ועבור הקבוצה, הם תמיד יהיו חלק ממני".