יעבור את הכביש? מכבי פ"ת גיששה אצל צעירי

שכרו של הקשר ישודרג משמעותית אם יעזוב. פלצ'וק קיבל הודעה שהוא יכול לחפש קבוצה. וגם: בשל מזג האוויר במועדון מתקשים להתרשם מהנבחנים

רועי זריהן  08.01.15 - 15:33
צעירי. יכבוש בדרבי, הפעם בצד השני? (אלן שיבר)
צעירי. יכבוש בדרבי, הפעם בצד השני? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה מתכננת מחטף. הקבוצה של רן בן שמעון גיששה אצל נציגיו של קשר היריבה העירונית לירוי צעירי ועל פי מקורבים לשני הצדדים, הציעה לשדרג את חוזהו בצורה משמעותית. השחקן מחזיק באופציה לעזוב בינואר, אבל רק לחו"ל. מצד שני, הפועל פ"ת נוטה לא להשאיר בכח שחקנים שלא מעוניינים לשחק בקבוצה.

בינתיים, במכבי פ"ת מנצלים את חלון ההעברות של ינואר גם בשביל לשחרר שחקנים. הנהלת המועדון הודיעה לניקולס פלצ'וק שהוא לא בתכניות של רן שמעון וכי הוא רשאי למצוא לעצמו קבוצה חדשה. שני שחקנים נוספים שכבר קיבלו הודעה שהם רשאים למצוא לעצמם קבוצה הם איבן הרצג וקוסטדין האזורוב.

פלצ'וק, שהצטרף רק בקיץ מהפועל באר שבע וחתום על חוזה עד לסיום העונה במועדון מאם המושבות, התאושש לאחרונה מפציעה שהשביתה אותו לכמעט חודשיים, אלא שבכל זאת הוא כבר מעורר עניין אצל מספר קבוצות בליגת העל.

במקביל, בן שמעון מחפש לחזק את הסגל במספר שחקנים, בעיקר במרכז השדה ובחלק הקדמי. בימים אלה נבחנים במועדון אילן בוקרה, שחקן יהודי-צרפתי, שהגיע מקבוצת המילואים של אייאקס, וליאור ברטקובסקי, שהתחיל את העונה בראשל"צ ושוחרר אחרי מספר שבועות. הבעיה היא שבעקבות מזג האוויר, בפ"ת מתקשים לקיים אימונים סדירים ולכן, כמובן, מתקשים להתרשם.

אחרי שלושה משחקים ברציפות ללא ניצחון - ובלי שער זכות במהלך התקופה הזו - מכבי פתח תקווה תארח בשבת את הפועל קריית שמונה, מוליכת ליגת העל. בן שמעון יצטרך להסתדר במשחק הקשה הזה ללא חגי גולדנברג המוצהב וכן ללא דדי בן דיין ורועי דיין הפצועים.