הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נתניה: לוי ביקש לקחת דוגמא מהגנת יובנטוס

המאמן הראה קטעי וידאו ושם דגש על המשמעת בחלק האחורי של יובה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.01.15 - 13:24
שחקני נתניה ייקחו דוגמא? קייליני ופוגבה (GETTYIMAGES)
שחקני נתניה ייקחו דוגמא? קייליני ופוגבה (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

ביום שני הקרוב, באצטדיון דוחא של בני סכנין (19:30), עידן רוני לוי במכבי נתניה ייצא לדרך באופן רשמי. עד אז, המאמן החדש עובד בעיקר על המשמעת הטקטית של חוליית ההגנה והקישור. באימון היום (שבת) הראה לוי לשחקניו קטעי וידאו ממשחקיה של יובנטוס ושם דגש על הסדר והמשמעת בחלק האחורי של הגברת הזקנה. כרסיטיאן סירגי ייקח דוגמא מג'יורג'יו קייליני?

למרות שספגה שלושה שערים ממכבי אחי נצרת, נראה כי רוני לוי מתכוון להציב את אותה רביעית הגנה שפתחה ביום שלישי בעילוט, מה שאומר שסירגי ועידו לוי ימשיכו לשתף פעולה במרכז ההגנה ואילו איאד אבו עביד ו-ויקי כחלון ישחקו כמגנים. לארי קאיודה צפוי לפתוח כחלוץ בודד, כשערן לוי יתופקד מאחוריו.

"קודם כל המטרה היא לא לספוג, כי אנחנו סופגים הרבה יותר מדי", סיפר אחד השחקנים את ה"אני מאמין" של המאמן החדש. אגב, בפעם הקודמת שחזר רוני לוי לליגת העל - בדצמבר 2013 - הוא פגש עם בית"ר ירושלים את בני סכנין בדוחא. המשחק ההוא הסתיים ב-0:0 - תוצאה שבנתניה ישמחו לראות.

מי שהגיע לראשונה לאימון של מכבי נתניה הוא רונן גבאי, שימונה לעוזרו של רוני לוי כפי שפורסם לראשונה כאן באתר. גבאי, שחקן נתניה בעבר, ישיב ביציע וכתב את הרשמים שלו. במועדון סיפרו כי גבאי אמור להיפגש בתחילת השבוע עם יו"ר קביליו יפו על מנת לבקש שחרור מהקבוצה אותה הוא מדריך.