זמן לכדורגל. ב-20:55: בית"ר מול הפועל ת"א

קורצקי וחניכיו ינסו לשים את הבעיות בצד. באלדה וביטון יפתחו את דומב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.01.15 - 15:15
בלב הסערה. קורצקי
בלב הסערה. קורצקי
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים אמנם נמצאת במצב לא רע בליגת העל (מקום חמישי, 23 נקודות), אלא שאת המשחק האחרון שלה, במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה, היא סיימה באכזבה ענקית. למרות זאת, כ-21 אלף צופים, רובם אוהדי בית"ר י-ם, צפויים להגיע הערב (שני, 20:55) לאצטדיון טדי - שם תתארח הפועל תל אביב.

לפני ההפסד להפועל אשקלון בגביע, בית"ר רשמה רצף של שלושה משחקי ליגה ללא הפסד. אלא שלמרות ההישג הנאה, הרוחות בבירה ממש לא רגועות. כידוע, בין מנחם קורצקי לאלי טביב קיים נתק מוחלט בתקופה האחרונה, מה שמעמיד את עתידו של המאמן במועדון בערפל כבד. לא מן הנמנע כי המשחק הערב מול הפועל ת"א יהיה האחרון של קורצקי בבית"ר.

על כל פנים, קורצקי ערך אסיפה לקראת המשחק מול הפועל ת"א והתייחס לכל מה שקרה בסוף השבוע האחרון: "ראשית, אני רוצה להזים את השמועות, אנחנו כצוות ואני כמאמן כאן אתכם יחד, לא אעשה לדבר מבלי לעדכן אתכם. יש לנו משימה, משחק חשוב למועדון ולקהל מול הפועל תל אביב. צרם לי וכאב לי לשמוע שקיללו אתכם, אני אתכם".

אחרי שנעדרו מהמשחק מול הפועל אשקלון - הראשון בגלל פציעה והשני לאחר שזכה למנוחה - זאב חיימוביץ' ושלומי אזולאי צפויים לחזור להרכב של בית"ר הערב. חנן ממן, תומר סוויסה ואיציק כהן יהיו אלו שינסו להטריד את ההגנה של האדומים. 

בהפועל מקווים שהמומנטום החיובי בעקבות הניצחון על הפועל ראשל"צ ימשיך גם מול הירושלמים. החלוצים החדשים דודו ביטון ואמידו באלדה יפתחו ב-11 של אסי דומב, כאשר שי אבוטבול, רמזי ספורי וגילי ורמוט צפויים לפתוח בקישור.

ההרכב המשוער של בית"ר ירושלים: בוריס קליימן; אלי דסה, ססאר ארסו, זאב חיימוביץ', דושאן מאטוביץ'; שלומי אזולאי, קלאודמיר פריירה, אופיר קריאף, חנן ממן; תומר סוויסה, איציק כהן.

הרכב משוער הפועל ת"א: אפולה אדל; מוחמד אבו אל היג'א, יורגן קולין, סארי פלאח, אברהם צ'קול; שי אבוטבול, רמזי ספורי, ישראל זגורי, גילי ורמוט; אמידו באלדה, דודו ביטון.