הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל פנתה בנוגע לרוני לוי, המאמן סירב. אלי כהן מועמד

האם עזיבת ברקוביץ' היא לא סוף הדרך? מעמדו של דומב התערער וראשי האדומים כבר פנו למאמן נתניה, אך קיבלו תשובה שלילית. גם מנחם קורצקי לא יגיע, והסיכוי ש"השריף" יצטרף הוא הכי ריאלי. עתידו של דומב ייקבע עפ"י שלושת המשחקים הקרובים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  20.01.15 - 16:35
לוי סירב להגיע להפועל (צילום: אלן שיבר)
לוי סירב להגיע להפועל (צילום: אלן שיבר)

אייל ברקוביץ' עזב את הפועל תל אביב אחרי חצי שנה, במהלך שהיה באוויר בתקופה האחרונה, אך רגע לאחר מכן נראה שגם המאמן, אסי דומב, עשוי להיות נחלת ההיסטוריה בקרוב מאוד. אחרי ארבעה משחקים רצופים ללא ניצחון - וכשהפער מהקו האדום עומד על 5 נקודות בלבד - מאמן הפועל תל אביב עשוי לקבל הודעת פיטורים. בין בעלי המניות במועדון ישנה מחלוקת בנוגע לעתידו של המאמן הצעיר, כאשר חלקם טוענים כי הבעיה היתה בבחירת השחקנים (תפקידו של ברקוביץ') ולא בניהול המשחקים.

כעת, בהפועל טוענים כי שלושת המשחקים הקרובים של הפועל - מול הפועל פ"ת, מול כפר סבא בגביע והדרבי - יהיו מבחן עבור דומב. על כן, במידה שהמאמן לא ייכשל במשחקים הללו, ייתכן כי בהפועל יתחילו לחפש מחליף. "אסי לא מיואש ולא שוקל לרגע להתפטר", אמר מקורב למאמן. "הוא מודע לכל הדיבורים שיש סביבו, אבל הוא אוהב את המועדון ורוצה לאמן את הפועל גם ברגעים הכי קשים. הוא שיש דברים שהם לא בשליטתו".

למרות שההחלטה בעניינו של דומב טרם התקבלה, בהפועל כבר פנו למכבי נתניה בבקשה לקבל אישור לפתוח במשא ומתן עם רוני לוי - שכזכור חתם אצל הצהובים רק לפני כשבוע. המאמן, באופן לא מפתיע, סירב לבקשה. במקביל, במועדון הבינו שאופציית מנחם קורצקי ירדה מהפרק, זאת לאחר שמאמן בית"ר ירושלים התנצל בפני הבעלים אלי טביב. כפי שפירסמנו אתמול, שיחות בין נציגי הפועל ת"א לקורצקי נעשו.

אז מי יעמוד על הקווים, אם אסי דומב אכן יפוטר? המועמד המוביל לתפקיד - נכון לעכשיו - הוא אלי "השריף" כהן, מאמן הפועל תל אביב בעבר, שעשוי לחזור לקנדציה שנייה במועדון (אימן ב-97/98, עונת "השרוכים" וכן זכה בגביע בעונה לאחר מכן).