תלוי בהאזורוב: סליחי יגיע למכבי פתח תקוה?

בן שמעון מעוניין בחלוץ עכו, אבל מכסת הזרים מלאה. גיגי ייעדר בשבת

רועי זריהן  30.01.15 - 11:53
בדרך לפ"ת? סליחי (יוסי שקל)
בדרך לפ"ת? סליחי (יוסי שקל)
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה עדיין לא אמרה נואש בנוגע לניסיונות שלה להתחזק בחלק הקדמי. הקבוצה של רן בן שמעון מעוניינת לצרף את חלוץ נבחרת אלבניה, חמדי סליחי, שקיבל הודעה מהפועל עכו כי הוא רשאי לקיים מגעים עם קבוצות אחרות. הבעיה: למלאבסים יש כבר חמישה זרים בסגל, והם יהיו חייבים לשחרר את אחד מהם על מנת להחתים את סליחי.

כפי שכבר פורסם כאן באתר, קוסטדין האזורוב קיבל הודעת שחרור והוא אף מחזיק בהצעות מקבוצות בקזחסטן, אך כרגע החלוץ מסרב לקבל את ההצעות, מה שמונע ממכבי פ"ת לצרף זר במקומו. ברור שאחת האופציות מבחינת ההנהלה היא להקפיא את האזורוב, אך לאור העובדה שהשחקן הוא המשתכר הגבוה בסגל של בן שמעון, אופציה זו לא כל כך ריאלית. בכל מקרה, כחלק מעסקת סליחי, במידה שתצא לפועל, ניקולס פלצ'וק יעשה את הדרך ההפוכה לעכו.

עדיין בלי סליחי, מכבי פ"ת תתארח בשבת אצל מכבי חיפה (17:00, אצטדיון סמי עופר) ותנסה לסבך עוד יותר את המצב של הירוקים. "זה לא משנה באיזה מצב נמצאת מכבי חיפה בטבלה, מדובר במועדון ענק וברור שמחכה לנו משחק קשה מאוד", אמרו במועדון מאם המושבות לקראת המפגש המסקרן.

בן שמעון ייאלץ להסתדר בשבת ללא צחי גיגי (פצוע), בן בן יאיר (פצוע) וחגי גולדנברג (חולה), והוא צפוי להמשיך עם ההרכב שפתח בשני המשחקים האחרונים. אגב, רק במשחק אחד מבין ששת האחרונים הצליחה מכבי פ"ת למצוא את הרשת (ב-0:3 על קריית שמונה).