אין שום חיזוק: נוואקמה ומרציאנו לא יגיעו לב"ש

הדרומיים היו במו"מ עם השניים, אך קבעו שאין צורך בשחקנים נוספים

רועי זריהן  03.02.15 - 20:21
לא הולך לשום מקום. מרציאנו
לא הולך לשום מקום. מרציאנו
תחילת כתבה

בסופו של דבר, הפועל באר שבע לא צירפה אף שחקן ביום האחרון של מועד ההעברות. סגנית האלופה ניסתה היום (שלישי) לצרף את טוני נוואקמה וכן את אופיר מרציאנו במהלך בזק של הרגע האחרון - אך בסופו של דבר לא תצרף אף אחד מהם.

הסיפור עם הניגרי של הפועל רעננה היה מורכב במיוחד. הוא כבר סיכם את תנאיו, לאחר מכן המו"מ התפוצץ, ואז עלה שום על הגל הנכון - ואז פוצץ שוב. היה כאמור גם ניסיון לצרף את שוער נבחרת ישראל, אלא שגם האפשרות הזו נפסלה - שכן נוואקמה לא מגיע - ואז אין צורך להיפרד מאף זר, כשאחד הרעיונות היו לשלוח את אוסטין אג'ידה לרעננה.

הפועל ב"ש מסרה באופן רשמי: "ניסינו להתחזק בימים האחרונים, אולם בסופו של דבר החלטנו לוותר על ניסיון זה. המטרה ראשונית שלנו בחלון ההעברות היתה להתחזק בבלם - ואת זה עשינו. לקחנו את מגוון השיקולים, ביניהם הסגל המגוון הקיים והאיזון בחדר ההלבשה, החלטנו לוותר על ניסיון זה. אנחנו מאמינים בקבוצה ובשחקנים ולכן לא הסכמנו לוותר על שחקנים שקבוצות אחרות דרשו".

בתוך כך, בבאר שבע ממשיכים לנסות להאריך את חוזיהם של דובב גבאי וסיראז' נסאר. בנוגע לגבאי, באר שבע מציעה לשחקן חוזה לשנתיים נוספות, בתנאים די דומים לתנאים הנוכחיים שלו, ונכון לעכשיו ממשיך להתנהל משא ומתן בין הצדדים. לעומת זאת, נסאר, שנמצא בכושר נהדר בתקופה האחרונה, יקבל הצעה משודרגת. למרות זאת, גורמים במועדון מאמינים שנסאר יעדיף לנסות לצאת לאירופה בקיץ.

אחרי ה-0:3 על הפועל עכו בשבת האחרונה, הפועל באר שבע תנסה לפתח מומנטום חיובי בסוף השבוע הקרוב, אז היא תתארח אצל מועדון ספורט אשדוד (שבת, 18:30, אצטדיון הי"א). לאור העובדה שהפער ממכבי תל אביב כבר עומד על 8 נקודות, לאלישע לוי ושחקניו אין את הפריבילגיה למעוד שוב בתקופה הקרובה.