אלישע לוי: מצטער על הדרך שבה קרו הדברים

ב"ש ניסתה לשחרר את פאיוביץ' ואג'ידה. המאמן: אי אפשר למנוע הדלפות

רועי זריהן  05.02.15 - 12:11
נעלב מב"ש. אג'ידה (אלן שיבר)
נעלב מב"ש. אג'ידה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

רגע לפני סגירת חלון ההעברות, הפועל באר שבע ניסתה לצרף לשורותיה את טוני נוואקמה מהפועל רעננה, אבל המהלך לא יצא לפועל. בטניס היו קוראים למה שעשתה סגנית האלופה "שגיאה כפולה", שכן טומיסלב פאיוביץ' ואוסטין אג'ידה - שהיו אמורים לעזוב בשביל שנוואקמה יגיע - נפגעו מהניסיון להיפרד מהם בדקה ה-90. הבוקר (חמישי), רגע לפני משחק החוץ מול אשדוד, אלישע לוי התייחס לראשונה לאירועי היום האחרון של החלון.

"נוצרה הזדמנות מצוינת מבחינתנו להביא שחקן איכותי לחלק הקדמי ועשינו מאמץ עליון כדי להביא אותו", הסביר אלישע לוי והוסיף: "ברור שזה היה צריך לבוא על חשבון אחד הזרים. הייתי בשקיפות מלאה עם פאיוביץ' ואג'ידה. צר לי שדלפו דברים ואני מבין שזה יכול לפגוע, אבל אלו דברים שקורים בכדורגל. אי אפשר למנוע את כל ההדלפות, במיוחד כשמעורבות בעסקה מספר קבוצות. אני מצטער על הדרך שבה נעשו הדברים".

אז מה קורה עם שני השחקנים מרגע זה והלאה? "כן, ממשיכים מכאן כאילו כלום לא קרה. אלו דברים שקורים ברגע האחרון של מועד ההעברות. בתקשורת לא יודעים את כל הפרטים. היתה לי שיחה מאוד טובה עם פאיוביץ' ועם אוסטין, הם יודעים בדיוק מה היו הכוונות. הם יעשו כל מה שצריך לטובת המועדון כדי שהפועל ב"ש תוכל לעמוד במטרות שלה. היתה לנו אפשרות להשתדרג, אז ניסינו ללכת על זה. לא הצלחנו אבל עדיין יש לנו סגל מצוין".

לוי עצמו לא בטוח יהיה בהפועל באר שבע בעונה הבאה (מסיים חוזה בקיץ), אבל זה לא מפריע לו לתכנן את הסגל לקראת העתיד. "יש לי חוזה עד סוף העונה, אבל אני דואג לאינטרסים של המועדון גם לשנים הבאות. המועדון תמיד מעל לכל. בונים פה מסורת - הקבוצה נלחמה על החיים שלה עד לא מזמן ועכשיו היא בצמרת. אנחנו רוצים להגיע לטופ, לקחת כל תואר, ואני מקווה שזה מה שיקרה. יש לחץ גדול וציפיות כי משווים אותנו למכבי ת"א. אני כל הזמן אומר לשחקנים שאנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו. ברגע שזה יקרה - נאבד פחות נקודות ונהיה בעמדה שאנחנו מרגישים טוב ושלמים עם עצמנו".

לקראת המשחק בשבת מול אשדוד אמר המאמן: "אף פעם לא פשוט לשחק באשדוד, גם מכבי התקשתה שם מאוד לאחרונה. זו קבוצה מאוד ביתית. צריכים לדעת לעבור את משחק הזה, להתקדם". טומיסלב פאיוביץ' הפצוע לא צפוי לעמוד לרשותו של לוי באצטדיון הי"א, בעוד שהפגוע השני, אג'ידה, אמור לפתוח בין הקורות. מאור מליקסון ודובב גבאי שבו לאימונים אחרי שלא היו בסגל מול עכו, אבל לא בטוח שיהיו בסגל בשבת.