הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"במחצית לא דיברתי עם השחקנים, ואז היה שינוי"

טל בנין אחרי ה-2:2 עם רעננה. סילבס: מאכזב, אבל כמעט הפסדנו בסוף

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  28.11.15 - 21:59

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

לא ברור מי יכולה לצאת מרוצה יותר מה-2:2 בין הפועל רעננה להפועל חיפה. מצד אחד, הקבוצה מהשרון איבדה יתרון 0:2 במחצית השניה ואף הייתה יכולה להפסיד את המשחק. מנגד, חניכיו של טל בנין חזרו מפיגור שני שערים והראו אופי. כנראה שנקודה לכל קבוצה משקפת בצורה הטובה ביותר את המשחק.

מאמן הפועל חיפה, טל בנין דיבר בסיום: "שיחקנו מול קבוצה מאומנת ומגיעות כל המחמאות לחיים סילבס. רעננה יכולה להיות מרוצה בסיום המשחק כי שיחקנו טוב במחצית השניה. מלבד השינויים הטקטים שעשיתי במחצית לא אמרתי לשחקנים כלום. שתקתי לאורך כל הישיבה בחדר ההלבשה ולאף אחד לא היה אומץ להישיר אליי מבט. בחצי השני השחקנים עשו את מה שצריך, אז זה היה נראה יותר טוב".

מאמן הפועל רעננה, חיים סילבס, לא היה נראה מאוכזב מדי בסיום: "היה די מאכזב לאבד את הניצחון. מצד שני, איך שהתפתחה המחצית השניה, יכולנו גם לא לקחת את התיקו הזה. עשינו הצגה במחצית הראשונה, ובמחצית השניה עלינו כבויים יותר. הפועל חיפה השתלטה על המשחק ואז היה לנו הרבה יותר קשה".

המאמן דיבר על כך שהוא מודע לכך שמולו עומדות יריבות קשות בכל מחזור: "אנחנו משחקים מול יריבים, וגם להם יש רצונות והם רוצים לנצח כל משחק. בסך הכל היה משחק כדורגל טוב ובאנו לשחק התקפי ולנצח את המשחק. במחצית השניה זה ברח לנו, וזה יכול לקרות. חבל שזה ברח, אבל זה הכדורגל. אנחנו לא לבד על המגרש".