הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שום לשחקני בני יהודה: "מי שיבלה בים, ייקנס"

הזהובים חוששים לפני שלושת המחזורים המכריעים בפלייאוף התחתון. עזוז וזובאס יפתחו מול ק"ש

רועי זריהן  25.04.17 - 07:51

תגיות: ליגת העל

בבני יהודה כבר חגגו לפני שבוע וחצי את הישארותם בליגה, אחרי הניצחון 0:1 על הפועל כפר סבא, ניצחון שהעמיד את הפער מהקו האדום על 7 נקודות. רק שמחזור אחד אחרי ובקבוצה שוב רואים את הקו האדום מקרוב, קרוב מאוד.

אחרי ההפסד להפועל אשקלון והניצחון של הפועל תל אביב מול הפועל כפר סבא, הפער של הכתומים מהמקום ממנו יורדים לליגה הלאומית עומד על 4 נקודות בלבד. כמובן שאשקלון, כפר סבא והפועל ת"א עוד צריכות להיפגש ביניהן, אבל הלחץ בשכונת התקווה עושה את שלו.

באחת האסיפות האחרונות שקיימה הקבוצה דיבר יצחק שום עם השחקנים ואסר עליהם ללכת לחוף הים. "מי שיילך לים ייענש", אמר שום לשחקנים שהגיבו בתדהמה. במועדון אגב מגבים את המנהל המקצועי. "יש כאן שחקנים שחושבים שהליגה נגמרה ומחכים לגמר הגביע. אם הם לא יתעוררו אנחנו נהיה בבעיה", אמרו בשכונה.

ביום חמישי, הקבוצה תארח את עירוני קריית שמונה ולשמחתו של ניסן יחזקאל הוא יקבל בחזרה שלושה שחקנים חשובים, שנעדרו מההפסד לאשקלון במחזור האחרון. הראשון הוא השוער, אמיליוס זובאס, שהחלים מהמחלה שהשביתה אותו בשבוע האחרון. השני הוא הקפטן, איציק עזוז, שסבל מרגישות בשריר וחזר לאימונים מלאים והשלישי הוא מאור קנדיל, שריצה עונש הרחקה בגין כרטיסים צהובים.

כל השלושה יחזרו ל-11 לקראת המשחק ביום חמישי. "אם ננצח נישאר בליגה ואז כולנו נוכל ללכת לים", אמר בחיוך שחקן בקבוצה.