הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נעים: "לא ניתן להזדמנות הזאת לחמוק לנו מהידיים"

אופטימיות בהפועל אשקלון לקראת מחזור ההכרעה הגורלי מול קריית שמונה. המאמן: "זה פופולארי, בקרב אנשי המרכז, להגיד שהפועל ת"א תישאר בליגה". איבנצ'יץ' יחזור

רועי זריהן  11.05.17 - 12:59

הפועל אשקלון ערכה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת המשחק המכריע מול עירוני ק"ש, כאשר דבר אחד ברור: הקבוצה של יובל נעים תלויה בעצמה וניצחון יעניק להם עוד עונה בליגת העל ויורד את הפועל ת"א והפועל כפ"ס ליגה.

יובל נעים פתח את דבריו ואמר: "הסיטואציה היא מאוד מיוחדת ואנחנו מבינים אותה. יש לנו הרבה מאוד מה להפסיד ולא ניתן להזדמנות הזאת לחמוק לנו מהידיים. אני מאמין בהנהלה, בצוות המקצועי, בשחקנים ובקהל שנעשה את זה. אנחנו באים לסיים את המלאכה בשבת ובעזרת השם לעמוד בה".

"רצינו להרגיע את המערכת. לא התייחסנו לראיונות אחרים של קבוצות אחרות. כמו שידענו להתנתק מהרעשים והרחשים לפני בני יהודה, עשינו את זה גם הפעם ואנחנו נעשה הכל כדי להישאר בליגה".

"אנחנו יודעים ליצור מצבים והוכחנו את זה בעבר. איבנצ'יץ' הוא תוספת כוח משמעותית בעניין הזה והוא ייתן לנו הרבה. אני בטוח שנצליח להישאר בליגה בכוחות כולם".

"יותר פופולרי להגיד שהפועל תישאר, במיוחד כשאתה גר במרכז. הפועל חשובה לקהל שלה, הליגה לא תתקיים בלי הפועל ת"א? אין לנו כלום נגדם. אנחנו מתעסקים במטרות שלנו".

טל מכלוף: "זה חלק מהכיף שמתעניינים בנו עכשיו. אני מדבר אישית, אבל בשם כל השחקנים הדבר הזה הביא אותנו לריכוז במשחקים האחרונים. אני מאוד מקווה שהקהל ידחוף אותנו ונצליח להישאר בליגה".

שבוע שקט באופן יחסי עבר על הפועל אשקלון. אחרי האירועים לפני ובמהלך המשחק מול הפועל תל אביב במחזור הקודם, במועדון קיבלו החלטה מערכתית שאף גורם במועדון לא יתראיין במהלך השבוע. "אנחנו שומעים את כל הדיבורים מסביב. על קריית שמונה ועל כך שכל הלחץ עלינו. אנחנו מעדיפים לתת לאחרים לדבר, אנחנו נעשה את שלנו על המגרש", אמר גורם במועדון.

באשקלון כבר הכתירו את המשחק הביתי מול קריית שמונה בשבת כמשחק החשוב ביותר של הקבוצה בעשור האחרון. כ-5000 אוהדים צפויים למלא את אצטדיון סלה באשקלון ולהעניק דחיפה מקבימלית לשחקנים.

מבחינה מקצועית יובל נעים ואלי לוי יקבלו בחזרה את יוסיפ איבאנצ'יץ' שחוזר מהרחקה. בצד השלילי, צוות האימון יאלץ להסתדר ללא מושיקו לוגסי שלא יכול לשחק בגלל כרטיסים צהובים. כרגע נעים ולוי מתלבטים בין ריף מסיקה וירדן אבוחצירה שיתפסו את מקומו של לוגסי במרכז השדה.