הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיזוק לאלופה: דן איינבינדר חתם ל-3 שנים בבאר שבע

כפי שפורסם לראשונה, הקשר עזב את בית"ר י-ם, עבר את הבדיקות הרפואיות וסגר על חוזה ארוך טווח: "שמח שטרנר יהפוך לבית שלי". יתפוס את מקומו של אובידיו הובאן

רועי זריהן  25.05.17 - 15:03

דן איינבינדר שחקן הפועל באר שבע. קפטן בית"ר ירושלים בעונה החולפת עבר היום (חמישי) את הבדיקות הרפואיות ויחתום על חוזה לשלוש שנים וצפוי להשתכר כ-320 אלף יורו לעונה, כפי שפורסם כאן לראשונה.

"אני שמח מאוד להגיע לאלופה", הודיע איינבינדר במעמד החתימה. "לפני הכל, אני רוצה להודות לכל מי שקשור לבית"ר ירושלים - החל בבעלים, אלי טביב דרך הצוות המקצועי, אנשי המועדון, חבריי לקבוצה והאוהדים - הייתם לי בית חם ואוהב. עכשיו עומד בפניי אתגר גדול בהפועל ב"ש ואעשה הכל כדי להצליח. טרנר הוא מקום שתמיד כיף לשחק בו, אני שמח שעכשיו הוא הופך להיות הבית שלי".

לפי הפרסום, כבר בינואר סימנה באר שבע את איינבינדר כרכש העיקרי שלה לקיץ. בבירת הנגב מייעדים לקשר הנבחרת תפקיד משמעותי מאוד בעונה הקרובה, כשהוא אמור לתפוס את מקומו של אובידיו הובאן במרכז השדה, לצידם של אוגו וראדי.

להגעתו של איינבינדר לבאר שבע יש מספר משמעויות בנוגע לסגל של ברק בכר לעונה הקרובה. הראשונה היא שמיחאי קורהוט ישאר בבאר שבע, היות שברגע שאייבינדר מצטרף אין צורך בקשר זר למרכז השדה ומה שישאיר מקום למגן ההונגרי.

המשמעות השנייה היא שהובאן לא ימשיך לעונה רביעית בבאר שבע, למרות שבמועדון לא פוסלים עדיין את האופציה להשאירו כשחקן סגל. הבעיה היא שהקשר הרומני לא מוכן לחכות יותר להצעה לחוזה חדש והוא יחתום בקבוצה אחרת בימים הקרובים.