בית"ר י-ם הודיעה לחדרה: לא נחתים את קווין טאפוקו

אחרי שהמועדון מהבירה כבר הודיע על צירופו של הקשר, ההתנגדות של הצרפתי גרמה למשה חוגג לבצע פניית פרסה. "הוא ניהל מו"מ לא נקי ולא כנה מרגע שנכנס צד נוסף". ביום שלישי תיערך פגישה בין נציגי בית"ר לפרדי פלומן, שלאחריה ייקבעו דמי השחרור

תומר לוי ויגאל גולדשטיין  03.01.19 - 20:31
תחילת כתבה

אחרי יממה סוערת ושיחות בין נציגים של בית"ר ירושלים לאנשי הפועל באר שבע, הקבוצה מהבירה הודיעה כי היא יורדת מהקשר הצרפתי ומאחלת לו בהצלחה. כזכור, בית"ר והפועל חדרה הכריזו אתמול (רביעי) בהודעות רשמיות על סיכום בין הקבוצות על העברתם של טאפוקו ופרדי פלומן, אבל במקביל הפועל ב"ש נכנסה לתמונה, וטאפוקו העדיף להצטרף לאלופה.

משה חוגג רצה מאוד לראות את טאפוקו ואת חברו לחדרה, פרדי פלומן, בבית"ר ירושלים והגיע להבנות מול הפועל חדרה. טאפוקו היה אמור להצטרף לקבוצה של ניר קלינגר בתום העונה, בעוד שפלומן, שעדיין עשוי להגיע, היה אמור לשחק בשורותיה החל מפתיחת חלון ההעברות של ינואר. בית"ר הייתה אמורה לשלם 650 אלף דולר במסגרת העסקה. ביום שלישי תיערך פגישה בין נציגי בית"ר לפלומן, שלאחריה ייקבעו דמי השחרור שלו מחדרה.

"טאפוקו ניהל מו"מ לא נקי ולא כנה מרגע שנכנס צד נוסף", סיפר גורם בבית"ר, "לא פעם ולא פעמיים הוא אמר שהוא רוצה לשחק רק בבית"ר ואחר כך שינה את דעתו. בשלב מסוים אתה מבין שלא צריך שחקן כזה בבית"ר. לשחק כאן זאת זכות, ומי שלא רוצה לא יהיה פה".

רק לפני שלושה ימים, אותו טאפוקו רצה מאוד להצטרף לבית"ר ירושלים ואף הגיע עימה לסיכום על חוזה בגובה 130 אלף יורו לעונה, אבל ההצעה מהאלופה טרפה את הקלפים מבחינתו, ועכשיו נראה שהוא בדרך הבטוחה לבירת הנגב. טאפוקו בן ה-24 כבש שער אחד והוסיף בישול ב-16 הופעות העונה בליגה.