יעזוב אחרי חצי שנה? סבע קרוב למעבר לליגה הסינית

בהפועל ב"ש מודים: השיחות סביב העסקה תפסו תאוצה. עשויות להיות התפתחויות בימים הקרובים. בקבוצה מוכנים להיפרד מאוגו, אך המו"מ בין האלופה לריזספור על מכירתו תקוע

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  17.01.19 - 09:35
תחילת כתבה

התקדמות בין דיא סבע לבין הקבוצה מסין שמעוניינת בשירותיו. בהפועל ב"ש הודו שבימים האחרונים השיחות סביב העסקה תפסו תאוצה, כך שעשויות להיות התפתחויות בימים הקרובים.

בניגוד לכך, מי שעתידו במועדון עדיין לא ברור הוא ג'ון אוגו. המו"מ בין האלופה לבין ריזספור הטורקית, שמעוניינת בקשר הניגרי, תקוע בשלב זה, כשאין הסכמה לגבי סכום ההעברה. כזכור, אוגו מסיים חוזה בתום העונה. אלונה ברקת כבר הגישה לו הצעה להארכת חוזה לשנתיים נוספות עם שידרוג בשכר (שכרו הנוכחי מוערך בכ-450 אלף דולר נטו), אך השחקן לא חתם עד לרגע זה.

בעקבות צירופו של קווין טאפוקו, בב"ש היו מוכנים להיפרד מאוגו כבר בחלון העברות הנוכחי. מכיוון שאחרי חלון העברות הקשר ייחשב לחופשי וב"ש לא תוכל להרוויח עליו כסף, במועדון ינסו לנצל את ההזדמנות האחרונה שלהם, אך גם יודעים שבשל כך יוכלו למכור אותו בכ-300 אלף יורו מקסימום (קבוצה תעדיף לצרפו בקיץ מכיוון שיהיה חופשי ולא תצטרף לשלם עליו). במועדון הבהירו כי טרבזונספור לא הגישה הצעה על הקשר ולא דיברה איתם על הענייין.

בתוך כך, אחרי ההדחה הכואבת מהליגה וכשיש לה מטרה אחת בלבד העונה: לסיים במקום שמוביל לאירופה. "אנחנו משחקים קודם כל בשביל לחזור למסלול", אמרו במועדון.

הדפס