שיר צדק: מנסים לצייר אותי כבעייתי. מישהו התבלבל

קפטן הפועל באר שבע בעבר במתקפה חסרת תקדים: "לא בורח מאחריות, אבל אי אפשר להישאר אדיש למה שקורה כאן. לא ככה רציתי לסיים פה, אבל אני לא זה שבוחר בפרידה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  17.01.19 - 10:19
תחילת כתבה

שלוש אליפויות מזהירות, העפלה היסטורית לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית וחלק מרכזי בהפיכת הקבוצה לאחד המועדונים הגדולים בליגת העל. כל זה לא הספיק להפועל באר שבע, שהודיעה לפני מספר ימים לבלם, שיר צדק, כי הוא רשאי לחפש קבוצה בחלון ההעברות הנוכחי.

צדק, שלא מרבה להתראיין או לדבר, בדרך כלל מעביר את המסרים שלו דרך הרשת החברתית וכך עשה גם הפעם, והוא לא חסך בביקורת נוקבת על המועדון "כשמראים לך את הדרך החוצה ממקום שהיה הבית שלך במשך יותר משלוש שנים, זה כאב שקשה להסביר במילים. אבל כאב זה חלק מהחיים", כתב בתחילת דבריו.

צדק המשיך: "כשעל הדרך מנסים להטיל ספק בכל הדברים שמגדירים אותך, ושהביאו אותך להיות מי שאתה, זה כבר משהו הזוי ובלתי מתקבל על הדעת. לא, אני לא מושלם. וכן, כמו שהיה לי חלק בשלוש אליפויות, ככה גם יש לי חלק באיך שהעונה הנוכחית שלנו נראית. אף פעם לא ברחתי מאחריות. אף פעם לא ויתרתי. זה לא בלקסיקון שלי. תמיד חיפשתי להוביל, להשפיע, להיות מעורב על המגרש ומחוצה לו".

"כל מי שמכיר אותי יגיד שכרטיס הביקור שלי לא מפוצץ בכישרון יוצא דופן", המשיך הבלם בביקורת נוקבת על המועדון בו הוא משחק, "אבל באותה נשימה הוא יגיד שיש לי לב, נאמנות ומנהיגות ושבכל מקום השארתי חותם. בעונה האחרונה קורים הרבה דברים שלא הייתי יכול להישאר אדיש אליהם. במקום להעריך את האכפתיות שלי, מנסים לצייר אותי כבעייתי?!? מישהו פה התבלבל".

בסיום דבריו השאיר צדק פתח לשינוי: "זה הזמן של כולם לעשות צעד אחורה ולשים את האגו בצד. להפסיק להאשים. לדעת למצוא את השותפים האמיתיים. מאז שהמועדון החליט את אשר החליט אני מקבל אינספור הודעות תמיכה שמחזקות אותי וגורמות לי להבין שגם פה בב"ש השארתי חותם. לא ככה רציתי לסיים פה, אבל לא אני זה שבוחר בפרידה הזו. תמיד הייתי איש של עבודה קשה ומכל משבר בדרך רק התחזקתי. רבים מכם מבקשים ממני להשאיר את הדלת פתוחה ולחזור ולהילחם כדי לעזור למועדון להתרומם מחדש. אני עדיין פה חברים. לא הלכתי לשום מקום. ימים יגידו....".

View this post on Instagram

כשמראים לך את הדרך החוצה ממקום שהיה הבית שלך במשך יותר משלוש שנים זה כאב שקשה להסביר במלים. אבל כאב זה חלק מהחיים. כשעל הדרך מנסים להטיל ספק בכל הדברים שמגדירים אותך, ושהביאו אותך להיות מי שאתה, זה כבר משהו הזוי ולא מתקבל על הדעת. לא, אני לא מושלם. וכן, כמו שהיה לי חלק בשלוש אליפויות ככה גם יש לי חלק באיך שהעונה הנוכחית שלנו נראית. אף פעם לא ברחתי מאחריות. אף פעם לא ויתרתי. זה לא בלקסיקון שלי. תמיד חיפשתי להוביל, להשפיע, להיות מעורב על המגרש ומחוץ למגרש. כל מי שמכיר אותי יגיד שכרטיס הביקור שלי לא מפוצץ בכישרון יוצא דופן. אבל באותה נשימה הוא יגיד שיש לי לב, נאמנות ומנהיגות ושבכל מקום השארתי חותם. בעונה האחרונה קורים בקבוצה הרבה דברים שלא יכולתי להישאר אדיש אליהם. במקום להעריך את האכפתיות שלי מנסים לצייר אותי כבעייתי?!? מישהו פה התבלבל. זה הזמן של כולם לעשות צעד אחורה ולשים את האגו בצד. להפסיק להאשים. לדעת למצוא את השותפים האמיתיים. מאז שהמועדון החליט את אשר החליט אני מקבל אינספור הודעות תמיכה שמחזקות אותי וגורמות לי להבין שגם פה בבאר שבע השארתי חותם. לא ככה רציתי לסיים פה, אבל לא אני זה שבוחר בפרידה הזו. תמיד הייתי איש של עבודה קשה ומכל משבר בדרך רק התחזקתי. רבים מכם מבקשים ממני להשאיר את הדלת פתוחה ולחזור ולהילחם כדי לעזור למועדון להתרומם מחדש. אני עדיין פה חברים. לא הלכתי לשום מקום. ימים יגידו...

A post shared by Shir Tzedek (@shirtzedek) on

הדפס