"המשחק באשדוד גרם להבין שהעונה היא סיוט"

תסכול בהפועל ת"א אחרי ה-1:1. עאבד המאכזב רתח מזעם ובעט בדלת, עשוי לעזוב יחד עם רועי זיקרי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  22.01.19 - 07:26
תחילת כתבה

תחושות קשות מאוד בהפועל ת"א לאחר ה-1:1 המאכזב אתמול (שני) מול מ.ס אשדוד. האדומים כבר הובילו 0:1 משער יקר של ג'וזף גנדה, אבל לא ידעו לשמור על היתרון ובסופו של דבר יצאו עם נקודה אחת בלבד ממשחק אותו הגדירו כ"משחק עונה".

גם האוהדים איבדו את הסבלנות וחלק גדול מהקהל שהגיע לאשדוד קילל את השחקנים. מספר אוהדים אף דפקו על הגדר ועשרות חיכו לשחקנים ביציאה מהאיצטדיון. "אין לכם כבוד, אתם תורידו אותנו ליגה", היו רק חלק מהדברים שנצעקו לעבר השחקנים. למרות זאת, הכעס של האהדים לא הופנה כלפי קובי רפואה וכשהמאמן יצא מהמגרש, שני אוהדים פנו לעברו ואמרו לו בין היתר: "הכי גרוע שהשחקנים לא באים להגיד תודה לקהל".

הרבה עצבים ותסכול היו בחדר ההלבשה של האדומים. אחמד עאבד בעט בדלת החדר כשירד מהמגרש. השחקנים יצאו עם פרצופים נפולים אחרי שהבינו שפיספסו הזדמנות טובה לברוח מעט מהתחתית הבוערת. במועדון התאכזבו מאוד מהיכולת של השחקנים, בעיקר במחצית הראשונה, אבל עוד יותר התאכזבו מכך שלא ידעו לשמור על היתרון ולהבטיח את הניצחון".

"לא הגיוני שלא נדע לנצח משחקים כשאנחנו ביתרון", אמרו בהפועל תל אביב. "זה קורה יותר מדי העונה. אם עד עכשיו לא הבנו שהעונה הזאת תהיה סיוט, המשחק אתמול גרם לנו להפנים את זה".

הבעלים שנכחו באיצטדיון, האחים איציק ושרון ניסנוב וזאב גרינברג, שוחחו דקות ארוכות אחרי שריקת הסיום. הם ניתחו את המשחק לפי ראות עיניהם, כשדאגה גדולה ניכרה על פניהם. המשחק הזה חידד עוד יותר להנהלה וגם לאנשי הצוות המקצועי שחייבים לחזק את הקבוצה.

רפואה מחפש שחקנים לחלק הקדמי, כשהמטרה בשלב הזה היא להחתים שחקן מוכח עם רזומה, דבר שקשה לעשות בחלון העברות של ינואר. שמו של אנתוני וארן מבית"ר ירושלים עלה כאופציה ויעקבו אחר ההתפתחויות בעניינו. אופיר מזרחי ממכבי חיפה, כידוע, גם נמצא בפנקס של רפואה.

חשוב לציין כי עושה רושם שכדי להביא שחקני חיזוק בהפועל ייפרדו גם משחקנים. מעבר לפייסל מוליץ' שמוקפא, ייתכן וישחררו עוד שני שחקנים. אחמד עאבד מחזיק בחוזה גבוה מאוד (כ-180 אלף דולר לעוד שנתיים וחצי), יש לו שער אחד העונה והוא מועמד לעזוב. ייתכן שגם רועי זיקרי, שלא עומד בציפיות עד עתה, ישוחרר.

שי אליאס, שהרגיש באימון המסכם את שריר הירך האחורי, יעבור במהלך היום בדיק אולטרסאונד על מנת לאבחן את חומרת הפציעה ולשלול קרע. לאדומים אין זמן לבזבז, כשכבר בשבת יפגשו את בני יהודה. בעקבות ההרחקה של אוראל דגני, עידן כהן צפוי לשוב להרכב. במקביל, בשלב הזה שייע פייגנבוים לא יצטרף למועדון בתפקיד יועץ לבעלים.

הדפס