בן בסט להפועל ת"א: "רוצה להגיע". המכשול: המשכורת

האדומים מנסים לסגור עם החלוץ וכבר פנו לב"ש, אם כי חוזהו הגבוה (260 אלף יורו לעונה) גבוה מדי עבורם. השחקנים הופתעו מההחלטה לשחרר את עגייב. שי אליאס ייעדר בשבת

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  24.01.19 - 08:59
תחילת כתבה

ה-1:1 מול מ.ס  אשדוד הבהיר לאנשי הפועל ת"א כי הם חייבים חיזוק והשם החם ביותר הוא זה של חלוץ הפועל ב"ש - עדן בן בסט. ביומיים האחרונים אנשי המועדון שוחחו עם השחקן, שמצידו הבהיר להם שהוא מעוניין להצטרף.

כעת בהפועל רוצים קודם כל לסגור את התנאים מולו ואז ימתינו להחלטה סופית של האלופה לגבי שחרורו. חשוב לציין כי האדומים כבר פנו לב"ש לגבי בן בסט. לחלוץ יש חוזה גבוה מאוד של כ-260 אלף יורו לעונה - סכום אסטרונומי מבחינת הפועל, אבל יעשו את כל המאמצים להנחית אותו בחודורוב.

כחלק מהמאמצים הוחלט לשחרר את אמיר עגייב ואת רז כהן. השניים קיבלו אתמול את ההודעה מקובי רפואה. מי שבעיקר הופתע מההחלטה וגרם גם לפליאה בקרב השחקנים היה אמיר עגייב. במועדון הסבירו כי שחרורו של הקשר נובע פחות משיקול מקצועי ויותר בשל העובדה שהוא מסיים חוזה בתום העונה, דבר שיקל על קבוצות להחתים אותו. ייתכן כי יהיו שחרורים נוספים. 

בתוך כך, שי אליאס סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי וייעדר מהמשחק מול בני יהודה בשבת. גם ניר לקס, שסובל מקרע בשריר הירך האחורי, עדיין לא החלים והמטרה היא להכשירו למשחק מול מכבי חיפה. רפואה יחסר גם את אוראל דגני המורחק, כשעידן כהן צפוי להחליפו.

הדפס