טאפוקו צפוי לשוב להרכב ב"ש מול מכבי חיפה

יוספי יירד לספסל, ויטור בחוץ. בכר ימשיך עם שלושה בלמים?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.04.19 - 07:21
תחילת כתבה

כששתי נקודות בלבד מפרידות ביניהן בטבלה וכשהמאבק על המקום השני חם מתמיד, הפועל באר שבע תארח מחר (שני) באצטדיון טרנר את מכבי חיפה, למשחק שניצחו בו יפתח כבר פער משמעותי בטבלה מהירוקים מהכרמל.

ברק בכר נותן הרבה כבוד לקבוצה של מרקו בלבול והזכיר לשחקנים את ההפסד 2:0 באצטדיון הביתי מוקדם יותר העונה. במשחק הקודם בטרנר ב"ש נשארה בעשרה שחקנים אחרי הרחקתו של לואי טאהא כשגם המאמן הורחק לקראת הסיום. "ניצחון ויהיה להם כבר קשה לסגור את הפער", בטוחים במועדון.

תומר יוספי, שערך את הופעת הבכורה שלו בבוגרים בהפסד ההוא למכבי, עשוי לרדת לספסל לטובת קווין טאפוקו שישוב לפתוח, אבל נראה שבכר עדיין לא סגור על ה-11 שיפתחו. במידה שחיפה תמשיך עם שלושה בלמים, לא מן הנמנע שהאדומים ייפתחו באותו מערך כמו שלה. מיגל ויטור ייעדר בגלל פציעה ויחזור ככל הנראה כבר למשחק הבא מול מכבי נתניה.

אלונה ברקת צפויה להגיע למשחק ולאחריו תצא לחופשה של מספר ימים. על פי מקורביה, היא תכנס מסיבת עיתונאים לאחר החופשה ובה תודיע על מידת מעורבותה בעונה הבאה והאם זכויות הניהול יועברו לאסי רחמים. ההערכות לא השתנו ונדמה שהתקציב יירד וכי רחמים ינהל. ברקת תישאר הבעלים, אבל לא מתכוונת להשתולל מבחינה כספית כפי שעשתה בשנים האחרונות.