הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שובל גוזלן הושאל ממכבי נתניה למ.ס. אשדוד

לקבוצה אופציית רכישה על החלוץ: "לא קיבל יחס נכון"

גיל לוין
גיל לוין  26.06.19 - 13:08

מ.ס. אשדוד ממשיכה במסע הרכש לקראת עונת 2019/20. חוליית ההתקפה של רוני אוואט התחזקה היום (רביעי) בחלוץ שובל גוזלן ובקבוצה סיפרו: "גוזלן שחקן טוב שלא קיבל את היחס הנכון בנתניה. חיזרנו אחריו בצדק והוא יהפוך לשחק משמעותי בהרכב".

גוזלן, שברשותו חוזה לעונה נוספת במכבי נתניה, הושאל בחצי העונה האחרונה לאנוסיס פראלימני הקפריסאית, בה משחק גם בוריס קליימן. לאחר שהבין שגם בעונה הקרובה הוא לא יזכה לדקות משחק משמעותיות תחת סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, החלוץ החליט לחפש יעד חדש.

שיחות עם ג'קי בן זקן הביאו את השחקן בן ה-25 להחלטה לעבור אל עיר הנמל בהשאלה לעונה, כאשר לקבוצה תהיה אופציית רכישה בסיום התקופה. עם חתימתו אמר השחקן: "שמח ונרגש לחתום במ.ס. אשדוד, מקום הידוע שהוא כמו משפחה חמה. אעשה הכל כדי להצליח עם הקבוצה ולשמח את האוהדים".

על פי ההערכות, ישתכר 150 אלף דולר לעונה. בעונה החולפת כבש החלוץ שער אחד עבור היהלומים ב-15 הופעות ועוד שלושה שערים עבור קבוצתו הקפריסאית ב-11 הופעות.

כמו כן, אשדוד סיכמה עם מאמן הכושר אהוד בן שושן, שחתם על חוזה וישתלב בצוות המקצועי בעונה הבאה. בן שושן שימש כמאמן הכושר של מכבי פ"ת ב-4 העונות האחרונות.

כמו כן, עושה רושם שיעקב בריהון אחריו הקבוצה מחזרת בימים האחרונים, מתרחק מעיר הנמל, על אף שלא הוגשה עדיין הצעה רשמית. מסתמן ששחקן האגף בן ה-25, ששייך לבית"ר ירושלים, יחכה להצעות נוספות ומי שזוכה אצלו לעדיפות היא הפועל כפר סבא.