"בהפועל לא פנו לספורי. רצו רק את הכסף"

האני ספורי, אביו של הקשר ל"5 באוויר": "ב"ש זה שדרוג ענק לקריירה". צפו

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.19 - 14:44

תגיות: רמזי ספורי

תחילת כתבה

אחרי לא מעט הצעות ודיווחים, סאגת רמזי ספורי הגיעה אמש (שלישי) לסיומה. הקשר חתם לחמש שנים בהפועל ב"ש ועזב את מועדון נעוריו, הפועל ת"א, אלא שאביו, האני ספורי, לא הסתפק בכך וסיפר לתכניתהרדיו "חמש באוויר" את הסיפור שהתרחש מאחורי הקלעים במו"מ מול האדומים מת"א.

"אנחנו מאושרים מאוד, זו עליית מדרגה מבחינתו", אמר ספורי האב. "הפועל ב"ש זה שדרוג ביחס להפועל ת"א, זה מועדון שרוצה תארים. אני שמח שרמזי עבר לשם. בהפועל ת"א בכלל לא פנו אלינו, הם רק רצו את הכסף על רמזי והיו מאושרים כשהוא נמכר. אף אחד לא פנה אליו, לא ישב איתו. אמרו לו שבונים עליו, אבל הוא לא קיבל שום הצעה. כנראה שהבעלים לא היו מעוניינים. בב"ש רצו אותו מאוד, אי אפשר להגיד להם לא. רמזי עוד יוכיח לכולם שמקומו מובטח בכל מקום".

"מפחיד? לא מפחיד אותנו בכלל. כל עוד הוא ישקיע ויראה שמקומו בהרכב אין סיבה שברק לא ייתן לו את הקרדיט וההזדמנות. הפועל הייתה מודעת לעובדה שאלונה ברקת פנתה אלינו וישבנו איתה לפני 20 ימים, אבל אף אחד לא דיבר איתנו. אם היו רוצים אותו היו אומרים לו. אמרתי לשרון (ניסנוב) שאנחנו רוצים להישאר בהפועל והוא אמר שזה לא הזמן. כשב"ש פנתה, לא חשבתי פעמיים, סגרנו את הדברים בדקה וחצי".

בנוגע להצעה מחיפה הוסיף האני ספורי: "אמת, רק שחיפה רצתה טרייד והפועל לא הסכימה. גם ב"ש רצתה טרייד והפועל סירבה, באותו הרגע הבנתי שהפועל רצתה רק כסף. הפועל מועדון גדול עם קהל ומסורת, אבל הבעלים שם הם לא כמו כל השאר, הם לא אוהבים להכניס את היד לכיס. בכסף של רמזי הם יוכלו להביא עוד 2-3 שחקנים".

כשנשאל אם ב"ש יכולה לתת פייט למכבי בעונה הבאה, אמר: "אין לי ספק בכלל. ב"ש למדה מהטעויות. היא לא הפריעה למכבי בריצה שלה ובנתיים בנתה שלד של שחקנים חדשים. בונים שם משהו יפה. אני מקווה שרמזי ישתלב ויכבוש כמה שיותר. זה לא יהיה פשוט, אבל יש מחנה אימונים ויש את ברק, שהוא גאון כדורגל."