חביב אוחיון הושאל לחדרה לעונה נוספת

שוער מכבי ת"א ייצא למחנה בבולגריה: "התחברתי למועדון"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.07.19 - 13:26
תחילת כתבה

מכבי ת"א שוב משאילה את חביב אוחיון. שוער הנבחרת הצעירה, 20, חוזר להפועל חדרה, אחרי ששיחק כמה חודשים בקבוצה בעונה שעברה וחתם עד תום העונה. הוא ימריא עם הקבוצה למחנה האימונים בבולגריה. "רציתי להישאר בחדרה", אמר אוחיון לאחר החתימה, "התחברתי למועדון והיה לי טוב פה בעונה שעברה, אני בטוח שבעונה הקרובה ארגיש עוד יותר טוב. מקווה מאוד שנמשיך להפתיע".

אוחיון, כזכור, חתם לאחרונה על הארכת חוזה לשלוש שנים נוספות במכבי ת"א, מה שאיפשר את השאלתו לחדרה, בה ערך תשע הופעות בעונה שעברה. מנכ"ל מכבי ת"א, בן מנספורד, אמר לאתר הרשמי: "לאחר שחתם על חוזה ארוך טווח במועדון, אנחנו שמחים כי חביב חוזר לחדרה על מנת להתחרות על דקות משחק שיסייעו לו במהלך התפתחותו".

אוחיון, שנחשב עד לא מזמן לשוער העתיד של הכדורגל הישראלי, עבר פציעה לא פשוטה במהלך התקופה בווטפורד האנגלית. אחרי שהתאושש, חזר למכבי ת"א, אך מיעט לקבל הזדמנויות. כעת הוא מקווה לפרוץ במדי חדרה, למרות שישמש כשוער שני לאוסטין אג'ידה.

אוחיון נשאר בכדי להתחרות עם אוסטין אג'ידה. בניגוד לעונה שעברה, הפעם הוא לא יגיע עם הסכם דקות. בחדרה היו מרוצים מהופעותיו האחרונות של השוער, וכן הוא יצא עם הקבוצה למחנה האימון.

אוחיון הועדף על פניו של עדי טבצ'ניק שקיבל הצעה ראשונית לחתום על חוזה, אך בסכומים נמוכים מאד שגרמו לו לוותר. טבצ'ניק זכה בשנה שעברה להערכה מקצועית ואישית ושחקנים העידו כי נפגע מההתנהלות עמו.