"במכבי חיפה דיברו איתי בקיץ הזה. אשמח לחזור"

3 שנים אחרי שעזב, קגלמאכר בבלגיה, אך מפנטז על קאמבק בשיחה עם ערוץ הספורט: "יצרו קשר עם הסוכן שלי לפני 3 שבועות, אך מאז שום דבר לא התפתח. זו אופציה טובה"

אור אבולעפיה
אור אבולעפיה  31.07.19 - 14:31
תחילת כתבה

בווידאו: השער הנדיר של קגלמאכר מול מכבי ת"א

שלוש שנים עברו מאז שגארי קגלמאכר עזב את מכבי חיפה. מי שנבחר על ידי האוהדים לשחקן השנה, עזב את הכרמל אחרי שגיא לוזון הבהיר שהוא לא מעוניין בו והעדיף את אליסון דוס סנטוס. מאז הוא משחק בקורטרייק בליגה הבלגית. קגלמאכר שחקן הרכב קבוע בקורטרייק ומחזיק בחוזה לעונה נוספת שם, אבל בתוך תוכו הוא מפנטז על אפשרות לחזור למקום בו הרגיש בבית. בשיחה עם ערוץ הספורט, קגלמאכר מספר על כך שהירוקים גיששו עימו בקיץ.

"לפני שלושה שבועות נציג ממכבי חיפה יצר קשר עם הסוכן שלי והתעניין באפשרות שאחזור", קגלמאכר סיפר, "מיד נתתי אור ירוק לנושא ואמרנו שנדבר על סכומים בהמשך, אבל מאז אף אחד לא דיבר איתי. יש לי עוד שנה בחוזה בבלגיה. טוב לי מאוד פה, אבל מכבי חיפה זה משהו מיוחד בשבילי".

הבלם הביע ידע לגבי מה שקורה כיום במכבי חיפה: "תמיד אהבתי את הקהל של חיפה, שהיה הכי טוב בישראל. הבנתי שהם משחקים עכשיו בשיטה של 5-3-2 ומחפשים בלם מנוסה שישחק ליד שני כשרונות צעירים ואני חושב שזה בהחלט משהו שיכול להתאים לי".

בסיום, קגלמאכר פסל את הדיווחים שקישרו אותו לב"ש: "קראתי שאני מועמד לב"ש, אבל זה לא היה נכון. בעבר הם התעניינו בי, אבל בסוף בחרתי בחיפה. בכל מקרה, ישראל זה תמיד יהיה מקום שיש לי זכרונות טובים ממנו. אשמח לחזור לחיפה מתישהו בקריירה שלי, כי זה מקום שנתן לי המון אהבה והרגשתי בו נהדר".