"רוצים להראות למכבי ת"א שאנחנו מכוונים לאליפות"

טרנט סיינברי סיכם את התחושות לאחר הניצחון על קריית שמונה וטען: "יכול להוביל את מכבי חיפה". וגם, הערך המוסף שהוא מביא: "נותן את מרכיב הניסיון בקבוצה הצעירה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.09.19 - 16:00
תחילת כתבה

מכבי חיפה דיברה בקיץ על חזרה למאבקי האליפות ולפחות לפי שלושת המחזורים הראשונים היא לגמרי בעניינים. במחזור הראשון, הירוקים ספגו שלושה שערים מהפועל רעננה, אבל מאז ההגנה התייצבה וגם משחק הבכורה של טרנט סיינברי בהרכב הסתיים בצורה משכנעת עם 0:2 על קרית שמונה.

"הייתי יציב, דברים יכולים להיות טובים יותר, אבל באותה נשימה אני שמח עם התוצאה ואני בטוח שכך גם האוהדים", סיכם סיינסברי את הבכורה בהרכב. " הקהל היה מדהים, דחף אותנו לעשות טוב יותר וזה הכניס בנו מוטיבציה".

"אני שילוב של הרבה דברים, אני טוב באוויר ובמסירות ואני חושב שאני יכול להוביל את הקבוצה הזו", סיפר סיינסברי על עצמו וכשנשאל מדוע שחקן כמוהו הגיע לישראל ענה: "אני חושב שבשבילי הכי חשוב היה לשחק, במיוחד כדי להגיע לנבחרת, שזו משמעות גדולה עבורי. כיף לבוא למועדון כזה, לשחק בקבוצה צעירה עם שאיפות. אני יכול להכניס את הניסיון שלי לחדר ההלבשה ולעזור".

לסיינסברי יש במכבי חיפה חבר לנבחרת אוסטרליה, או יותר נכון חבר לשעבר - ניקיטה רוקביצה. כזכור, בשנתיים האחרונות החלוץ כמעט לא קיבל קרדיט ונופה מסגל הנבחרת למונדיאל 2018, וכשסיינסברי נשאל האם יוכל לחזור אליה ענה בביטחון: "כן, הוא מבקיע פה והוא משחק כחלוץ, וזה תפקידו אני חושב שאם הוא ימשיך כך הוא יקבל הזדמנות".

בחזרה למכבי חיפה. סיינסברי הביע ביטחון ביכולת של הירוקים להשיב את האליפות אחרי תשע שנים: "יש פה פרויקט טוב ולטווח ארוך, אבל בו בזמן אנחנו צריכים להתייחס לכל משחק לגופו וכך נגיע לתוצאות". לסיום, דיבר על המשחק החשוב מול מכבי תל אביב בבלומפילד: "זה המשחק הכי גדול בישראל, נעשה הכל לחזור משם עם תוצאה מוצלחת. רוצים להראות להם שאנחנו הקבוצה המוצלחת בליגה ואנחנו מכוונים לזכות בתואר".