פרסום ראשון: הפועל ת"א הציעה לאביטן הארכת חוזה

למרות שתי נקודות מתשע ואי שביעות רצון של האוהדים, הנהלת האדומים מביעה אמון מלא במאמן וכבר פנתה לסוכן שלו במטרה להחתימו עד 2023. הוא צפוי להשיב על כך בחיוב. זאב גרינברג: "ניסו צריך שקט וצריך לדעת שהוא יבנה את המועדון בשנים הבאות"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  20.09.19 - 12:34
תחילת כתבה

פתיחת העונה הרעה של הפועל תל אביב גרמה ללא מעט שמועות סביב עתידו של ניסו אביטן בקבוצה, אך נראה שבמועדון האדום נחושים להראות שכיסאו של המאמן יציב, והציעו לו הארכת חוזה בשנתיים נוספות, מעבר לשנתיים שעליהן הוא כבר חתום, עד קיץ 2023.

לערוץ הספורט נודע שראשי הפועל תל אביב פנתה לסוכנו של אביטן, אדם קידן, והבהירו לסוכן כי הם מאוד מאמינים בדרכו של המאמן ובמקצועיות שלו, על אף שטרם ניצח בליגה וליקט רק שתי נקודות מתוך תשע אפשריות. אביטן מצידו, צפוי להשיב בחיוב.

אחד מבעלי המועדון, זאב גרינברג, אישר את הידיעה לערוץ הספורט ואמר: "ניסו הוא מאמן מצוין ואישיות מצוינת. הוא מתאים ל-DNA של המועדון ואנחנו מאמינים בו מאוד. עכשיו אנחנו בתקופה לא טובה וניסו צריך שקט וצריך לדעת שהוא יבנה את המועדון בשנים הבאות. אין כמו ההצעה הזאת כדי להראות לו את ההערכה שלנו כלפיו".

כזכור, אביטן חתם בהפועל תל אביב בשלהי העונה החולפת, דבר שגרם לפיטוריו מהפועל חדרה. מאז, המאזן שלו עומד על חמישה הפסדים בחמישה משחקים בגביע הטוטו, לצד הפסד ושתי תוצאות תיקו ממחזור הפתיחה של הליגה.

התוצאות עוררו את זעמם של האוהדים שקראו למאמן להתפטר, וחלקם אף קילל אותו בתום ה-1:1 עם סקציה נס ציונה, אך כעת אביטן זוכה להבעת אמון מרשימה מצד ראש המועדון, בתקווה להוריד מעט מגובה הלהבות סביב הקבוצה.