בכר שוקל: מהפכה בהרכב ב"ש להפועל ת"א

המאמן עשוי לספסל 5 מהשחקנים שפתחו באשדוד. שטקוס לא כשיר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.09.19 - 13:21
תחילת כתבה

מאמן הפועל ב"ש ברק בכר שוקל לבצע מהפכה בהרכב הקבוצה לקראת המשחק מחר (שני) מול הפועל ת"א בטרנר. בן שהר, מרוואן קבהא, אורן ביטון, רמזי ספורי ועמית ביטון עשויים לרדת לספסל, כמו גם ארנסטס שטקוס ששוב ערך אימון קל ונראה כי אוהד לויטה יקבל את הקרדיט.

אמנם רק היום יתרגל המאמן, שחגג אתמול יום הולדת 40, את הרכב הקבוצה או לפחות את חלקו באימון המסכם לקראת ההתמודדות, אבל עושה רושם שהיכולת במשחק מול מ.ס אשדוד בתיקו 2:2 במחזור הקודם הדליקה אצל בכר נורה אדומה ורצון לתת לשחקנים אחרים צ'אנס.

"עוד לא התקבלה החלטה סופית אבל יהיו שינויים" אמרו בצוות המקצועי. המאמן מתחבט האם לפתוח במערך של שלושה בלמים או רביעייה אחורית. בכל מקרה, לואי טאהא ועדן שמיר יחזרו ל-11 בוודאות. חנן ממן, ג'ימי מארין וניב זריהן גם כן בתמונת ההרכב.

בקבוצה ביקשו לשמור מהקהל לשמור על איפוק בכל מה שקשור למאור בוזגלו ולהתרכז בעידוד השחקנים של המועדון. בכר הזהיר מהקשר ששיחק בעבר בקבוצה, כמו גם מעמרי אלטמן ואור אינברום. "המקום של הפועל ת"א ביחס לסגל שלה מטעה", אמר המאמן.

לפני מסיבת העיתונאים תקיים הקבוצה טקס הרמת כוסית חגיגית כמיטב המסורת לפני ראש השנה, אליה תגיע הבעלים אלונה ברקת, כמו גם הצוות המקצועי והשחקנים.