"אולי הייתי בבית"ר אם אוחנה היה עומד לצידי"

צפו: פאנליסט "ראשון לכל כדור", טביב, דיבר על המאבק בגזענות

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.19 - 14:01
תחילת כתבה

עם כל הכבוד לניצחון הראשון העונה, 0:2 על קריית שמונה, בבית"ר ירושלים שוב מתעסקים בדברים שלא קשורים לכדורגל. המאבק של משה חוגג בגזענות וב"לה פמיליה" עלה מדרגה נוספת כשהותקף מילולים על ידי אוהדים בעת שישב במסעדה. אלי אוחנה יצא להגנתו של הבעלים וכעת גם אלי טביב, בעלי הירושלמים בעבר ופאנליסט בתוכנית "ראשון לכל כדור" התייחס לנושא שמטריד את המועדון ששואף לשוב לצמרת של הכדורגל הישראלי.

"נכון שבמאני טיים אלי אוחנה לא עמד לצידי במלחמה שלי נגד אותם אנשים שבאו אליי הביתה. היום הוא מצטער על כך ואני סולח לו. נכון שהוא עשה את זה מול הבעלים החדש, אבל כנראה שהוא התבגר. אם חוגג יתמיד הוא יוכל לנצח במערכה נגד לה פמיליה", הכריז טביב. "אחת הסיבות לכך שאני לא בבית"ר היא בגלל האוהדים שהפגינו נגדי. נשארתי בודד במערכה, אם אוחנה היה מצטרף אליי ומגנה את אותם אוהדים יכול להיות שהייתי נשאר".

"מה שעשה חוגג זו חזרה שנתיים אחורה. הוא היה צריך ללכת בדרך שלי. עשיתי 90 אחוזים מהמלאכה. הוא היה צריך להפיק לקחים ממה שקרה עם ארקדי גאיידמק ומה שקרה איתי", המשיך טביב וטען: "אני לא גמגמתי. נלחמתי נגד אותם אוהדים במשך שנתיים, סגרתי להם יציעים. אמרתי שאפסיק משחקים אם יהיו קריאות גזעניות. לקחתי להם מרצ'נדייז. זה מה שעושה היום חוגג והוא צריך להמשיך לעשות את זה".

"חוגג לא יכול לעשות שום דבר לבד. המשטרה לא עושה שום דבר בנושא הזה, בית המשפט לא עושה שום דבר. אם מישהו מגיע למשטרה, בית המשפט משחרר אותו", חתם בעלי בית"ר בעבר.