טרנט סיינסברי מעוניין לשחק מול נס ציונה

בחיפה מעדיפים שהבלם, שנפצע, ינוח. שועה חזר לאימונים. שחר לשחקנים: "מקווה שנמשיך השנה את מה שהראינו השבוע"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.09.19 - 12:10
תחילת כתבה

אחרי שחגגה מול מכבי נתניה, מכבי חיפה תיכנס לחג בראש שקט, ותתחיל בהכנות לקראת משחק הליגה הקרוב מול סקציה נס ציונה. מה שעומד במרכז ההכנות, הוא מצבו של הבלם האוסטרלי, טרנט סיינסברי. בקבוצה היו מעדיפים שהבלם האוסטרלי ינוח גם מול העולה החדשה, אך מצד שני מבינים ממנו שהיעדרות למשחק נוסף, עלולה לגרום לכך שייגרע מסגל הנבחרת לקראת צמד המשחקים הקרובים.

סיינסברי אמר לשחקנים, שהוא מתכוון לעשות הכל כדי להיות כשיר, וכבר אתמול הגביר את קצב האימונים בצד, בתקווה שבאמצע השבוע כבר יוכל לחזור להתאמן בצורה מלאה.

מי שחזר להתאמן אתמול עם יתר השחקנים הוא החלוץ, ירדן שועה, שנראה מחוייך. החלוץ שפרסם פוסט ברשתות החברתיות, בו התנצל בפני המועדון והקהל, יעמוד לוועדת משמעת וצפוי להיקנס. בוועדת המשמעת יובהר לחלוץ כי עבירה נוספת תגרור אחריה עונשים קשים יותר, כולל השעיות וכי יהיה חייב לשפר את התנהגותו מעתה והלאה.

שועה לא אמור לחזור להרכב מול הסקציה, ונדמה כי מרקו בלבול ימשיך עם ההרכב שעבד נהדר מול נתניה: ניקיטה רוקביצה, שהוזמן מחדש לנבחרת אוסטרליה, צפוי לפתוח, כשלצידו בחלק הקדמי ישחקו גם דולב חזיזה, צ'ארון שרי ויאניק וילדסחוט. במקביל, אחרי שסבל מזעזוע מוח, השוער גיא חיימוב חזר לאימונים מלאים. מבחינת בלבול, חיימוב היה ונותר השוער הראשון, בעוד ג'וש כהן, שהיה לא רע נגד נתניה, הובא על תקן השוער המחליף.  

רגע לפני ערב ראש השנה, הגיע נשיא המועדון, יעקב שחר, יחד עם המנכ"ל אסף בן דב, להרים כוסית לכבוד השנה החדשה. לאחר אימון בוקר, אנשי חב"ד הגיעו לכפר גלים ובירכו את השחקנים ואת הצוות המקצועי. הנשיא שחר אמר לשחקנים: "תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה. אני מקווה שנמשיך השנה את מה שראינו השבוע, שתהיה לנו שנה טובה".