קרע בגיד לפרץ, עלול להיעדר כשלושה חודשים

בדיקת ה-MRI הראתה תוצאות קשות יותר. גולדהאר יבקר באימון וידבר במסע"ת של מכבי ת"א בחמישי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.10.19 - 20:50
תחילת כתבה

בשורות לא טובות למכבי ת"א. לאחר בדיקת האולטראסאונד שביצע, דור פרץ עבר גם בדיקת MRI שמצאה כי הפציעה ממנה הוא סובל קשה יותר מאשר רק קרע בשריר הארבע ראשי. למעשה, התוצאות האחרונות מגלות כי הקשר סובל מקרע בגיד כאשר זמן ההחלמה המשוער הוא שלושה חודשים. במועדון ישנה התלבטות האם לבצע ניתוח שיביא לריפוי מלא, אך צפוי להאריך את תקופת ההיעדרות.

בצל ההכנות למשחק נגד מ.ס. אשדוד ביום שני, במכבי תל אביב ממשיכים בליווי של השוער הפצוע, חביב אוחיון. מאמנה הסרבי, ולדימיר איביץ' הגיע לעודד את השוער בביה"ח. כזכור בקיץ איביץ' רצה שאוחיון יישאר במועדון, אך השוער העדיף להתמודד עם אוסטין אג'ידה על אפודת השוער בהפועל חדרה. יחד עם איביץ' הגיע גם מאמן השוערים, חריסטוס קלפקיס.

מנכ"ל מכבי תל אביב, בן מנספורד נמצא בקשר רציף עם אביו של חביב, מוטי אוחיון. חביב נמצא עדיין באשפוז במחלקה האורטופדית וממתינים לתחילת תהליך השיקום. מנספורד העביר מסר ברור לאוחיון ומשפחתו: "נתמוך בכם בכל, לא נעזוב אתכם". אוחיון חתם הקיץ על חוזה חדש במכבי תל אביב עד שבת 2022.

בצד המקצועי, אורוש ניקוליץ' שנכנס כמחליף בשני המשחקים האחרונים, עשוי לרשום הופעת בכורה בהרכב. כזכור הסרבי הגיע בינואר למכבי תל אביב, אך מאז סבל מפציעות. בין היתר מתמודד ניקוליץ' עם אילון אלמוג, יונתן כהן וניק בלקמן שישובו לאימוני הקבוצה, כמו גם דן גלזר לאחר שנטלו חלק במשחקי נבחרותיהם.

הבעלים מיץ גולדהאר שמבקר בישראל יהיה נוכח באימון הקבוצה מחר (חמישי) וידבר במסיבת העיתונאים לפני המפגש מול מ.ס אשדוד.