ממן יבקש לעזוב. טאהא: "יש דברים שצריך לשפר"

הקשר שנשלח להתחמם רק לאחר השיוויון של קריית שמונה, מדוכדך ממעמדו במועדון. שביעות רצון מהיכולת שהציג ז'וסוואה בניצחון. טאהא: "יש לנו הרבה במה להשתפר".

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.10.19 - 09:55
תחילת כתבה

הפועל באר שבע שמרה אתמול (שבת) על מאזן מושלם בבית, לאחר שניצחה את הפועל קריית שמונה 1:2. הפעם, בניגוד למשחקים הקודמים בטרנר, היכולת של האדומים לא הייתה מרשימה בלשון המעטה.

מי שנראה מדוכדך בסיום היה הקשר חנן ממן. שחקנים בקבוצה הופתעו שהקשר, שכלל לא התחמם עד הדקה ה-65 ורק אחרי השוויון של קריית שמונה נשלח לחימום, נכנס בסופו של דבר כשעוד לפניו היה זה תומר יוספי הצעיר שקיבל את הקרדיט.

המעמד החדש שנוצר לממן בשל בואו של ז'וסוואה והעובדה כי גם פאוליניו צפוי לנגוס בדקות משחק לשחקני ההתקפה, יוביל לבקשתו בינואר לעזוב כשלא מעט קבוצות כבר מחכות. "משתמשים בו רק כשהמצב רע, זה קשה לו", אמרו שחקנים בקבוצה.

הקשר הפורטוגלי הרשים יותר באגף וכשהחליף מקומות עם רמזי ספורי, באר שבע נהנתה מכישוריו אף יותר כפי שבא לידי ביטוי בבישול שלו לבן שהר. בכר היה מרוצה מההופעה של השחקן ונראה כי ג'ימי מרין, שפתח עד עכשיו בלא מעט משחקים ואתמול לא שותף כלל, יהפוך להיות הזר השישי כשפאוליניו יגיע למועדון בחלון ההעברות הקרוב שייפתח בחודש ינואר.

"אנחנו צריכים לשפר הרבה דברים, ואני סומך על הצוות המקצועי שיידע מה לעשות", הודה הבלם לואי טאהא, שהוסיף: "לקריית שמונה היו דקות טובות, אבל בתקופה הזו חשוב לאגור נקודות ולהיות למעלה. הכי חשוב היה הניצחון". הבלם, שערך אתמול את הופעתו ה-100 במדי האדומים במסגרת הליגה, דיבר על ההישג ואמר: "זה משמח אותי וזה מספר שחלמתי עליו כשהגעתי למועדון. יש לנו סגל טוב מאוד וכולם עובדים קשה ורוצים להוכיח את עצמם".

הניצחון של באר שבע גרם לכך שהיא ככל הנראה תגיע למשחק העונה מול מכבי תל אביב במחזור הבא כשהיא מעל הצהובים בטבלה. האלופה תעבור את באר שבע רק אם תביס את אשדוד מחר בהפרש של ארבעה שערים. נאור סבג, שלא התלבש בגלל עומס, עשוי לחזור להרכב ובכל מקרה יהיה ב-18. גל לוי, ששוב לא התלבש אתמול, יבקש לעזוב בינואר בהשאלה כמו גם אור דדיה.