עודה ופפיר לא ישובצו למחזור הקרוב

השופט הראשי ואיש ה-VAR קיפחו את רעננה וישלמו את המחיר

גיל לוין
גיל לוין  22.10.19 - 08:27
תחילת כתבה

העונה אמנם עדיין בחיתוליה אבל כבר עכשיו, במחזור השביעי של הליגה, קשה למנות את כמות הפעמים בה חשו ברעננה שצוות השיפוט גזל מהם נקודות. אתמול (שני) במועדון כבר רתחו אחרי קיפוח בוטה ב-0:0 מול הפועל חיפה, בו נפסל שער של יוג'ין אנסה שלא בצדק וכן לא נשרק פנדל מובהק לטובת הקבוצה מהשרון.

אשר אלון שסרב לצפות בנעשה בחיבוק ידיים, ניסה כבר במחצית להתלונן בפני השופט המרכזי נאאל עודה. הבעלים עזב את יציע הכבוד ודפק על דלת חדר השופטים, אך זו נשארה סגורה. עם סיום המשחק מחה הבעלים: "השיפוט בארץ מחריד", אמר, "צריך להוציא את ה-VAR משימוש. לא כל מה שמתאים באירופה, מתאים גם לנו".

אלון מתכנן לפעול נגד השימוש במכשיר ה-VAR בליגה וברעננה דורשים טיפול ראוי של איגוד השופטים במקרה. ואכן, כבר היום הבהירו באיגוד השופטים שארז פפיר, שופט ה-VAR במשחק של רעננה, וכמובן גם נאאל עודה יורחקו מהמגרשים. השניים יזומנו לשיחות בירור והם לא ישובצו במחזור הקרוב.

בינתיים ברעננה ינסו להתנחם מהיכולת של חוליית ההגנה, שלראשונה העונה הצליחה לשמור על שער נקי. "היה לנו חשוב לקטוע את הרצף הזה", סיפר המגן השמאלי, ירדן כהן, שחזר לקבל את הקרדיט ממנחם קורצקי, "הגיע לנו לנצח את המשחק. הגענו להרבה מצבים. אנחנו משחקים כדורגל טוב והניקוד בטבלה לא תואם את היכולת", הוסיף.