אופיר חיים: "עושים לטום שלח עוול"

מאמן הפועל כפ"ס דיבר על המגן: "הוא שחקן ראוי, מאמין בו"

גיל לוין
גיל לוין  24.10.19 - 11:46
תחילת כתבה

בניסיון להשיג ניצחון ליגה שלישי העונה, הפועל כפר סבא תארח ביום שבת (20:30) את מכבי חיפה ותנסה להפתיע בקרב הירוקות של ליגת העל. מאמן הקבוצה, אופיר חיים, דיבר היום במסיבת העיתונאים לקראת המשחק וגם התייחס לשבוע הקשה שעבר על שחקן הקבוצה, טום שלח.

"עבר על שלח שבוע לא פשוט", סיפר חיים. "דיברתי איתו. עושים לו עוול. הוא שחקן ראוי, אני מאמין בו. אני מבין את הרעש מסביב, אבל מתייחס אך ורק למה שקורה על כר הדשא. אני בוחר את השחקנים שלי לפי היכולת במגרש ובאימונים. זה נכון שהוא טעה, אבל אין שחקן שלא טועה. זה קורה, אבל אסור שזה יקרה. צריך לתקן ולעבוד על זה".

לקראת המשחק מול מכבי חיפה אמר המאמן: "ההפסד להפועל תל אביב במחזור הקודם היה מאוד כואב. לחיפה יש המון איכות, אבל אפשר להוציא מהמשחק הזה משהו. בליגה שלנו אפשר לנצח כל קבוצה היום. יש להם איכות במרכז המגרש ובחלק ההתקפי, הצרה יכולה להגיע מכל מקום. אני מאמין בקבוצה שלי, היא יכולה להתמודד ואפילו לנצח את המשחק. הכי קל להכין את הקבוצה למשחקים נגד קבוצות כמו מכבי חיפה או מכבי תל אביב. תמיד מחכים ומצפים למשחקים האלה. הציפיות מאיתנו לא גבוהות, ברחוב שואלים אם נפסיד 3-0 או 4-0".

בעניין אחר,  הפועל כפר סבא נרתמה יחד עם ליגת "מאמאנט״ בכדורשת לקמפיין ״גם אני מודעת", שמטרתו העלאת המודעות לסרטן השד, ועידוד נשים להיבדק כמניעה למחלה. הערב (חמישי) יתקיים באיצטדיון האתלטיקה בראשל"צ טורניר מאמאנט ישראל כחלק מהקמפיין  לאחריות בריאותית דרך המגרש הספורטיבי, ובמועדון מזמינים את הקהל להגיע לאירוע. השחקנים והצוות נרתמוכחלק מרצון המועדון לקחת חלק בקהילה המקומית ולטובת קמפיינים חשובים בעלי ערך גבוה.