ממן במסר: "כשנותנים לי גב, אני מחזיר"

קשר ב"ש מרוצה. בכר: "התאוששנו יום אחרי ההפסד למכבי ת"א"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.11.19 - 22:37
תחילת כתבה

הפועל באר שבע התאוששה הערב (ראשון) בצורה מושלמת לההפסד למכבי תל אביב במחזור הקודם. האדומים השיגו 0:2 קליל בטרנר על מכבי נתניה הקורסת, שמרו על מאזן מושלם בטרנר ונשארו במרחק שלוש נקודות מהמוליכה בצהוב (באר שבע שנייה עם 20 נקודות, האלופה ראשונה עם 23).

ברק בכר דיבר בסיום על ההתאוששות אחרי ההפסד למכבי תל אביב: "האמת היא שהתאוששנו כבר יום אחרי ההפסד. אפשר להפסיד בעשרה שחקנים לקבוצה טובה, אבל החוכמה היא לחזור מההפסד, להציג משחק טוב ולנצח. הניצחון היום היה טוב ומרשים. התוצאה הייתה יכולה להיות גבוהה יותר, יש עדיין דברים לשפר".

על חנן ממן, שפתח בהרכב והציג יכולת טובה: "אני שמח שהשחקנים שקיבלו הזדמנות לקחו אותה. מי ששחקן יציג באימונים יראו בסופו של דבר גם במשחקים. חנן נמצא בתקופה טובה. הוא נתן היום את כל כולו, וכל עוד הוא יעשה את זה, הוא ישחק". בכר הסביר גם מדוע נייג'ל האסלביינק לא שותף ואמר: "זה עניין מקצועי שקיבלתי על פי האימונים והמשחקים האחרונים. הוא שחקן מצוין שנתן וייתן המון".

בכר סיכם ודיבר על המשחק הבא נגד נס ציונה, אותה הוא מכבד: "אני לא חושש מאף משחק, אבל ברור שצריך לכבד כל יריבה. נס ציונה היא קבוצה שעושה הרבה צרות לקבוצות אחרות וזה יהיה משחק חוץ קשה. נבוא לעשות את העבודה, למרות שנס ציונה עושה חיים לא קלים לקבוצות הצמרת של הליגה".

חנן ממן, שפתח לראשונה, נראה מחויך בסיום: "חיכיתי לזה המון. השתדלתי להיות מוכן לרגע הזה, ואני שמח שנראינו טוב והקבוצה ניצחה. אני אוהב את המועדון והקהל, ואני תמיד פה בשבילו". הקשר נשאל האם הוא מרגיש דעיכה וענה במסר לבכר: "אני לא רואה את זה ככה. כשאני משחק אני תמיד מציג יכולת גבוהה. אני אוהב להחזיר כשנותנים לי גב. מקווה שאפתח גם במשחק הזה, אבל אקבל כל החלטה".

מאמן מכבי נתניה, סלובודן דרפיץ' המאוכזב, נשאל האם האמין בתחילת העונה שקבוצתו תהיה במחזור התשיעי מתחת לקו האדום וענה: "לא, אבל זו המציאות. נתמודד איתה, ונקבל דברים כמו שהם. אנחנו צריכים למצוא פיתרונות ולהיות טובים יותר. יהיה לנו סגל מלא במשחק הבא מול רעננה, ונצטרך לנסות הכל. זה משחק לפני פגרה, כך שהוא מאוד חשוב בשבילנו ונתכונן אליו כמו שצריך".

מאמן נתניה ניסה לנתח את הסיבות לכך שהקבוצה מקרטעת עד כה: "שחקנים עזבו, הגיעו חדשים. ניסינו לשנות שיטה, ואנחנו עדיין מחפשים את 11 השחקנים שמתאימים לשיטה. עלי מוחמד? הוא שחקן טוב שעזב, אבל הבאנו שחקנים טובים במקומו והבעיה היא שאנחנו לא מוצאים את הנוסחה לשחק יחד מבחינה קבוצתית. אנחנו צריכים לבדוק ולראות איך אנחנו יכולים להיות יותר טובים ולהשתפר".