הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בפנקסים: הסקאוט של לגאנס התרשם מאבו פאני

קשר חדרה משך את תשומת הלב של נציג הספרדים במשחק הצעירה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.11.19 - 11:28
תחילת כתבה

בעוד הנבחרת הבוגרת מזייפת יותר ויותר ככל שעובר הזמן, הנבחרת הצעירה עשתה אתמול (שלישי) חייל, כשסחטה תיקו מול אלופת אירופה, ספרד. היכולת הנהדרת של הדור הצעיר של ישראל לא נעלמה מעיניהם של הסקאוטים שנכחו באצטדיון רמת גן, כאשר מי שמשך את מירב תשומת הלב היה מוחמד אבו פאני, קשרה של חדרה.

אבו פאני, שכרטיסו שייך למכבי חיפה ולאחרונה הוא אף האריך את חוזהו, שיחק אמש 90 דקות - כמו גם שחקן נוסף של החדרתים, יהב גורפינקל. הקשר רשם פעולות טובות בצד הקדמי והיה דינמי מאוד - מה שהוביל לשלל מחמאות מהסקאוט של לגאנס, המדורגת במקום האחרון בליגה הראשונה בספרד.

מי שלא זכה לקרדיט דומה הוא הבלם, ג'ונתן סיסה, שלא שותף אתמול בניצחון של נבחרת חוף השנהב על גאנה בפנדלים בחצי גמר אליפות אפריקה עד גיל 23. חוף השנהב תפגוש ביום שישי את מצרים בגמר ולאחר מכן ישוב סיסה לאימוני חדרה.

בתוך כך, אתמול הצטרף לאימונים החלוץ, זייד קנובר, מקבוצת הנוער של בית"ר ירושלים. קנובר אמור לסייע בעיקר לקבוצת הנוער, שנמצאת במקום האחרון עם נקודה אחת בלבד לאחר תשעה מחזורים, כשבמקביל הוא יהיה החלוץ השלישי של הקבוצה הבוגרת, אחרי לוסיו מרינאו ויונתן לוי. בבית"ר ירושלים הוא פתח העונה שלוש פעמים בהרכב ובחודש האחרון רשם 55 דקות בלבד.