אחרי חודש: בואטנג שב לאימונים מלאים

בהפועל ת"א אופטימיים בנוגע לשיתוף הקשר מול בית"ר. דגני יקבל בחזרה את סרט הקפטן?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  24.11.19 - 16:54
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב התחילו היום (ראשון) מחנה אימונים בן שלושה ימים וכל שחקני הנבחרות, ביניהם אוראל דגני, יואב ג'ראפי, סטפן ספירובסקי ודמבה קמארה, שבו לאימונים. לניר קלינגר לראשונה בפגרה יש סגל מלא והוא יכול להתחיל להתכונן באופן רציני יותר למשחק המרתק מול בית"ר ירושלים בדיוק בעוד שבוע. 

גם עמנואל בואטנג שב היום לאימונים מלאים ובמועדון אופטימיים לגבי כשירותו למשחק מול בית"ר. גם סטפן ספירובסקי יעמוד לרשותו של קלינגר, בעוד שעומר דמארי וניר לקס עדיין בספק, כפי שפורסם כאן בשבוע שעבר. 

בנוסף, בימים הקרובים קלינגר יחליט האם להחזיר את סרט הקפטן לאוראל דגני. כזכור, פרסמנו כאן כי המאמן שוקל להחזיר לדגני את ה"טייטל", אחרי שזה נלקח ממנו בקיץ בעקבות ההתנהלות שלו והרצון לעזוב את האדומים, אולם במשחק האחרון לפני הפגרה מול ק"ש דגני כבר ענד את הסרט אחרי שמאור בוזגלו יצא. 

עד עכשיו כ-5,000 אוהדי הפועל רכשו כרטיסים למשחק, מעבר ל-8,500 המנויים. במועדון ציפו תחילה שהאצטדיון יהיה מלא ועל כן לא מרוצים מקצב המכירה. כידוע, כ-7,500 כרטיסים הועברו לאוהדים הירושלמים, ובהפועל קיבלו החלטה שגם אם האוהדים האדומים לא ימלאו את המגרש, אוהדי היריבה לא יקבלו כרטיסים נוספים. זהו הדין גם לגבי הדרבי התל אביבי שיערך בעוד שבוע וחצי, שלושה ימים לאחר  המפגש מול בית"ר.