"כשהאיזון הופר, הבנתי שאני חייב לעזוב"

גוטמן נפרד מחדרה וביקר: המאמן מקבל את ההחלטות המקצועיות

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.19 - 18:26
תחילת כתבה

יממה עברה מאז ההודעה המפתיעה על עזיבתו של אורי גוטמן את הפועל חדרה. כעת, המאמן סיפק פוסט פרידה ברשת החברתית, בה העביר ביקורת מרומזת כלפי המועדון ומנהליו.

"אני רוצה להודות להפועל חדרה ולאנשים שהאמינו בי", פתח גוטמן. "אני איש של עבודת צוות וסיעור מוחות, אבל בסופו של דבר המאמן הוא זה שמקבל את ההחלטות המקצועיות. ברגע שהאיזון הזה הופר, הבנתי שאני חייב לעזוב. את ההחלטה קיבלתי בלב כבד מכיוון שנהניתי בכל רגע במועדון, עם אנשי הצוות ובפרט עם השחקנים שנכנסו לי ללב".

כידוע, אמש פורסם בערוץ הספורט כי אחד הגורמים לעזיבתו של גוטמן היה מחלוקת עם אורן גולן. המנהל המקצועי דרש מהמאמן לשתף שחקנים שאינם מקבלים דקות כמו דניאל סולומון, גלעד אברמוב ויונתן כהן, וכן קידום שחקנים צעירים ומקומיים, לצד הרצון להגיע לפלייאוף העליון, מה שלא התקבל בעין יפה מצדו.

גוטמן מונה לתפקיד המאמן בהפועל חדרה בסוף מאי 2019, אז החליף את ניסו אביטן שאחרי שתי עונות מוצלחות בהן עלה עם חדרה ליגה, והביא אותה לפלייאוף העליון וחצי גמר הגביע, עבר לאמן את הפועל ת"א. אחרי פתיחת עונה בינונית, המאמן הצליח לייצב את הקבוצה, וכרגע היא במקום החמישי בטבלה.