קובי רפואה: "זו לא הקבוצה שאני רוצה"

מאמן ק"ש על ה-0:1 מול הסקציה: "נהיה חייבים להשתפר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.12.19 - 20:46
תחילת כתבה

סוף סוף, ניצחון לעירוני קרית שמונה. הקבוצה מהגליל שברה הערב (שבת) רצף של ארבעה הפסדים רצופים, כשגברה 0:1 על סקציה נס ציונה. ק"ש נעזרה בשער דרמטי של ג'יימס אדניי, כדי להכניע את יריבתה לתחתית ולעלות מעל לקו האדום.

לקובי רפואה לא היו אשליות, גם אחרי הניצחון המשמח. "זו לא הקבוצה שלי", הוא אמר בסיום, "לא הקבוצה שאני רוצה. כל הכבוד לבחורים, אבל נהיה חייבים לשפר את האיכות בהמשך. השחקנים היו חסרי ביטחון, והיה חשוב להרים אותם".

האם אפשר לשפר את היכולת? "אפשר, ועושים הכל. אלו דברים שאני לא מרפה מהם. אני מקווה שהניצחון הזה ייתן לנו ביטחון". באשר לכובש שער הניצחון, רפואה נתן מחמאה מעט מסויגת: "צריך לפרגן לכולם", הוא אמר, "הם מרוויחים כסף כדי להבקיע ולנצח".

כובש השער, ג'יימס אדניי, היה קורקטי בסיום: "אנחנו שמחים על הניצחון", הוא הודה. "כשהקבוצה משחקת טוב ולא מביאה תוצאות, זה קשה לשחקנים, אבל קורה לנו משהו טוב".

"אנחנו חייבים להיות יותר מרוכזים", הודה עמיר תורג'מן, מאמן סקציה נס ציונה. "עשינו התקדמות מאוד יפה ביכולת, אבל נצטרך לעשות קפיצת מדרגה גם ברמת התוצאות כדי להישאר בליגה. לא זוכר שק"ש הגיעו למצב היום, היינו צריכים לשמור על שער נקי, וקבוצה שרוצה להישאר בליגה חייבת לעשות את זה. אחרת קשה מאוד לשרוד".

"לא שמנו לב לפרטים הקטנים היום", הוא המשיך ונקב בסיבות להפסד, "היינו נאיבים ופראיירים". באשר למחמאות שקיבלה קבוצתו, אמר תורג'מן: "אנחנו לא מחפשים מחמאות, אלא נקודות. מרגיז אותי שקפצנו מדרגה, אבל כמעט מיד אנחנו גם חוזרים אחורה".

שחקן נס ציונה, אופיר מזרחי, ביטא גם הוא את האכזבה: "עברנו חודש לא פשוט, ורצינו להרוויח יותר נקודות. אנחנו מתחברים יותר ויותר, וניצחון היום היה יכול לתת לנו פער קטן. לצערי זה לא קרה. נהיה חייבים להתאושש כמה שיותר מהר".