תורג'מן הפתיע: מזרחי מחוץ לסגל נגד נתניה

בסקציה טוענים: "החלטה מקצועית". מהפכה בהרכב הקבוצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.12.19 - 10:41
תחילת כתבה

אחרי ההדחה מול מכבי חיפה והתיקו מול מכבי תל אביב, סקציה נס ציונה זכתה ללא מעט מחמאות על היכולת שהפגינה מול הקבוצות הגדולות. אבל בעולה החדשה מהלאומית יודעים שמחמאות לא יספיקו, ובוודאי לא ישאירו אותה בליגה.

חודש וחצי עברו מאז הניצחון היחיד של הסקציה העונה, ולמאמן עמיר תורג'מן נמאס. לקראת המשחק הערב (רביעי) מול מכבי נתניה, הוא הבהיר לשחקניו: "אני רוצה שמונה נקודות בארבעת המחזורים הקרובים". עד כה ב-14 מחזורים השיגה הקבוצה תשע נקודות בלבד.

תורג'מן שוחח עם שחקניו על השערים בדקות הקריטיות, איבוד הריכוז ודרש שיפור בנתוני מאבקי הכדור. לקראת המפגש הערב, תורג'מן הראה לשחקנים את היציאה המהירה של מכבי נתניה להתקפות, בראשותו של גבי קניקובסקי: "נתניה קבוצה לוחצת ששולחת הרבה שחקנים לחלק הקדמי".

ההחלטה המפתיעה של המאמן, היא להשאיר את אופיר מזרחי מחוץ לסגל. בהנהלת המועדון טוענים: "הסיבות לכך הן מקצועיות". מזרחי הגיע הקיץ בתור שחקן מוביל, אך מתחילת העונה פתח בהרכב חמש פעמים בלבד. בנוסף, המאמן שהעניק לשחקנים רבים מנוחה במשחק הגביע נגד מכבי חיפה, צפוי לבצע מהפכה בהרכב. עומרי גלזר, פרנסיסקו דוטארי, סביין לילאיי, סייקו טורה ומוסא מאזו ישובו. הקפטן, איתי עוזרי ייעדר בשל צהובים.

ההרכב המשוער: עומרי גלזר; אופק ביטון, רומריק אטו, אושר אבו, פרנסיסקו דוטארי, רז נחמיאס; סביין לילאיי (אילון ירושלמי), אלעד שחף, סייקו טורה; רז שטיין ומוסא מאזו.