"נתחיל הכי חזק בראשון, ואז נגביר ברביעי"

קלינגר לקראת השבוע של הפועל ת"א: "עומס? המצאה ישראלית". על אולהה ורודריגס אמר: "שחקנים איכותיים, רואים שהם יכולים לעזור לנו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.01.20 - 14:22
תחילת כתבה

מאבקי הישרדות OUT, קרב על הפלייאוף העליון IN? אחרי שני ניצחונות רצופים שהציבו אותה במרחק שתי נקודות בלבד מהמקום השישי, הפועל תל אביב תנסה להמשיך במומנטום ביום ראשון, אז "תתארח" בבלומפילד אצל בני יהודה. זה יהיה המשחק הראשון מבין שניים בתוך שלושה ימים, שכן ביום רביעי יתארחו האדומים אצל בני סכנין במסגרת שמינית גמר גביע המדינה.

במסיבת העיתונאים המסורתית נשאל ניר קלינגר על השבוע העמוס שמצפה לקבוצתו ואם הוא מתכוון לערוך רוטציות, והתייחס לכך בביטול מסוים: "אנחנו נתחיל הכי חזק ביום ראשון, ואז נגביר ביום רביעי. אני מאמין במי שנראה טוב, לא ברוטציות. כל שחקן יכול לשחק שלוש פעמים בשבוע, אם האימונים הם נכונים. עומס? זו המצאה ישראלית, אני לא מאמין בזה".

מאמן האדומים אישר כי החיזוק לסגל עשוי להפוך רשמי כבר ביום ראשון הקרוב: "אם הכל יסתדר מבחינת השחרורים והרישום, אז כן, רודריגס ואולהה יהיו בסגל. כמה הם ישחקו, אם יפתחו או לא - אני עדיין לא סגור על זה. הם מתאמנים איתנו כבר תקופה ורואים שמדובר בשחקנים שיוכלו לעזור לנו. שניהם שחקנים איכותיים. אני מקווה שהם יהיו זמינים עבורי בראשון".

כל ארבעת הניצחונות של קלינגר כמאמן הפועל תל אביב הגיעו בזכות 0:1 קטן. קלינגר לא מתכוון להתנצל על כך. "שכולם ימשיכו לדבר, אותי זה לא מעניין", הבהיר לגבי הסוגיה והוסיף: "אנחנו חושבים איך להיות קבוצה חזקה, איך להיות קבוצה שקשה לשחק נגדה, להראות לקהל שאנחנו באים לתת עבודה במגרש. במשחק מול באר שבע היינו יכולים להבקיע עוד שלושה-ארבעה שערים, זה לא שגנבנו 0:1. מי שרוצה להציג את זה ככה - שיהיה לו לבריאות".