מכבי תדרוש כ-4 מיליון יורו על כהן. יעזוב כבר בינואר?

כוכב הצהובים, שלא מחזיק בסעיף יציאה, מקבל על פי דיווחים שונים הצעות רבות מרחבי אירופה. אלירן עטר שוב לא בסגל של איביץ', שימשיך עם ההרכב שניצח את מכבי חיפה

תומר לוי
תומר לוי  13.01.20 - 10:00
תחילת כתבה

מכבי תל אביב לא תשחרר את יונתן כהן בסכום הנמוך מארבעה מיליון יורו, כך ע"פ ההערכות בסביבת המועדון. השחקן לא מחזיק בסעיף יציאה, אבל מקבל לא מעט הצעות בשלב זה. סלטיק, שמאד מעוניינת בכוכב הצהובים, תגיש הצעה בשבוע הקרוב, אך לא רק הקבוצה הסקוטית חושקת בו. לפי הדיווחים, גם קבוצות בפורטוגל וצרפת מעוניינות בכהן, שעשוי לעזוב כבר בחלון ההעברות הנוכחי, אם תגיע ההצעה המתאימה.

  • הערב, 20:15, שידור ישיר ב-5SPORT: מכבי ת"א נגד בית"ר ירושלים

ומה בנוגע לז'איר אמאדור? במכבי ת"א מסרבים להתייחס לפרסומים בספרד על כך שסראגוסה רוצה את השחקן, שביקש לעזוב. גם במסע"ת אמש המאמן ולדימיר איביץ' סרב להתייחס לנושא. בינתיים, הבלם מתאמן כרגיל ויפתח הערב (שני) בהרכב הקבוצה שתשחק נגד בית"ר ירושלים. למרות זאת, אף אחד לא יתפלא אם הצהובים יוציאו הודעה בעוד מספר ימים על שחרורו. אגב, אשתו של השחקן כבר עזבה את הארץ.

מבחינה מקצועית, עושה רושם שאיביץ' ימשיך עם אותו ההרכב שניצח לו את משחק העונה. המאמן שם דגש בעיקר על ההגנה ואמר שחלק מהשערים נגד הירוקים נבעו מטעויות של היו צריכות לקרות. אלירן עטר לא התאמן עקב רגישות בשריר הירך ולא יהיה בסגל גם הפעם. ההערכה היא שכ-20 אלף צופים יהיו בסמי עופר.

הרכב משוער: דניאל טננבאום; אנדרה ג'ארלדש, איתן טיבי, ז'איר אמאדור, אנריק סבוריט; דן גלזר, אייל גולסה, אבי ריקן; עומר אצילי, יונתן כהן, איתי שכטר.