אבו פאני לפני מכבי ת"א: רוצה שחיפה תיקח אליפות

בכושר חיובי: הקשר של חדרה רוצה לכבוש נגד הצהובים, לשכנע את הירוקים להחזירו ואולי גם לעזור להם לזכות בתואר האליפות. בסביבתו מודים: "זה לא עוד משחק עבורו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.01.20 - 13:37
תחילת כתבה

משהו טוב קורה למוחמד אבו פאני כשהוא לובש את המדים של הפועל חדרה. אחרי חצי שנה נהדרת במדי המועדון בעונה שעברה, מכבי חיפה ומרקו בלבול החליטו להחזיר אותו לשורותיה. למרות זאת, בקיץ הוא שוב הושאל למועדון הצנוע מהצפון והתוצאות לא איחרו לבוא. הוא הגדיל לעשות לאחרונה כאשר כבש בשלושה משחקים ברציפות וסידר לחדרה שבע נקודות ומקום בין שש הראשונות.

הערב (19:50, נתניה) מצפה לחדרה ולאבו פאני משחק נגד המוליכה, מכבי תל אביב. הצהובים, כידוע, מתחרים ראש בראש על האליפות נגד מכבי חיפה ממנה מושאל השחקן. אבו פאני עצמו הצהיר לא פעם: "אני רוצה שמכבי חיפה תזכה באליפות". וחבריו לקבוצה מעידים: "רואים שיש לו תכונה לקראת ההתמודדות, זה לא עוד משחק עבורו".

אבו פאני, שנמצא בקשר רציף עם חבריו במכבי חיפה, יכול לסייע לירוקים במאבק האליפות אם ייקח נקודות ממכבי ת"א, אבל זו לא תהיה משימה פשוטה. עד כה הוציא שוער הצהובים דניאל טננבאום הוציא את הכדור מהרשת ארבע פעמים בלבד בשמונה עשר מחזורים, שלושה מתוכם רשומים היו ב-4:3 נגד מכבי חיפה במשחק העונה.

אבו פאני יכול גם להתקרב לשיא משלו. ניקיטה רוקאביצה כבש חמישה שערים בארבעה משחקים רצופים, לאבו פאני יש שלושה שערים בשלושה מחזורים. שער של קשר חדרה והפסקת כיבושים מצד רוקאביצה, יקרב את אבו פאני לשיא. הקשר אמר לחבריו: "אני רוצה לשבור את השיא ובטח שנגד מכבי תל אביב".

כרגע, הפועל חדרה נהנת מהיכולת הנהדרת של אבו פאני, אך גם היא יודעת שכמו בעונה שעברה, בכל רגע נתון הוא יכול לקבל זימון ממכבי חיפה ממנה הוא מושאל. השחקן טוען בפני חבריו לקבוצה כי עדיין לא יודע מה תחליט קבוצת האם שלו. במועדון מנסים לשכנע את השחקן להישאר ואמרו לו: "רק בחדרה תבלוט ככה".

אגב, נציגיו של הקשר נפגשו לאחרונה עם נשיא מכבי חיפה, יענקל'ה שחר כדי לדון בהארכת חוזהו, אך אבו פאני טרם חתם. עוד לפני כן, יש לו משימה לבצע נגד הצהובים, כזו שתגרום לאיבוד נקודות לחבורה של ולאדן איביץ' ותשאיר סיכוי למכבי חיפה לזכות באליפות לה כל כך מצפים בכרמל.