המו"מ לרכישת הפועל חיפה על סף פיצוץ

יואב כץ ספג אש: "אין בו כל טיפה של כוונה למכור"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.01.20 - 10:35
תחילת כתבה

לאחר ה-2:2 נגד הפועל רעננה הצהיר בעלי הפועל חיפה, יואב כץ: "אני כאן כדי להישאר" ונראה שהוא אכן יהיה פה בזמן הקרוב משום שהמו"מ על מכירת המועדון על סף פיצוץ. לפני המשחק העידה קבוצת הרכישה שיש התקדמות בשיחות ואף שודרגה ההצעה ל-1.2 מיליון דולר, אבל בפועל הן עומדות להסתיים בלא כלום.

כזכור ההצעה בסך מיליון דולר הוגשה בעקבות סדרת התבטאויות של כץ עצמו ששידרו כי במידה ותגיע הצעה הוא ישקול אפשרות למכור את הקבוצה. איש העסקים צחי נקש, שנמנה עם קבוצת הרכישה, פרסם פוסט זועם בו העביר ביקורת על הבעלים: "האנשים היקרים שאתה עושה מהם צחוק הם חברים שלי. האנשים היקרים שאתה מוליך כמו יויו הלוך חזור, הלוך חזור הם אנשים שאני אוהב. מי אתה שתזלזל בנו. הסכם סודיות תיקח אותו לאן שאתה מבין. שולח שליחים להיפגש איתנו ואח"כ הודעות לאמיר (הברפלד) כאילו אנחנו שולחים אנשים לקלל אותך".

"אין בך טיפה של כוונה למכור את הקבוצה, לא תלך גם אם ניתן לך עוד חצי מיליון. הסכמתי בטיפשותי הרבה להוסיף לך כסף לחובות שאתה משאיר בכל חור. מזלזל באנשים טובים מי אתה שתשאל כמה כסף יש לכל אחד? רוצה לדעת כמה ספונסר אני יכול להיות? 1.5 מיליון ש"ח לא תקבל בחיים. יש לו (הברפלד) אוהד שאם נקרא ליציע 'רובי' יתרום 1.5 מיליון דולר בייבי שמעת? 1.5 מיליון דולר. זה שהוא לא מתרברב כמוך כאילו הגעת מאמריקה, וואו אתה תלמד אותנו איך לעשות עסקים? אתה שרץ לדבר בתקשורת, אומר לי לעשות הסכם סודיות, אתה אפילו את הסוד הכי גדול לא מסוגל לשמור. אני יודע הכל עליך רק מעדיף לשתוק, אבל לא אתן לך לבזות אותי והכי חשוב את החברים היקרים שלי".

"אתה לא משקיע, אתה יכול למכור סיפורים וחוזים לבקרה וכו'. למדתי טוב טוב איך מסובבים דברים בחיים. יש פה אוהדים טובים, באמת לא מאשים אותם, חושבים שאתה משקיע ואני אומר אתה משקיע אותנו לא משקיע כסף. אז גמרתי איתך בכל מקום שירצו אעמוד ואודיע, אתה לא מעונין למכור, לא תמכור. הקבוצה הרוסה, אין מחלקת נוער וכולם שבויים שלך גם אם תעשה מיליון סרטונים כמה המחלקה נראית טוב זה לא יילך. לקחת את הפועל שלי מפירוק כשהייתי ילד בן 30 ועדיין בחיתולים ולא השארת גפרור לרפואה וכן אתה תעלם יום אחד ותשאיר אותנו לפירוק. לא תענה לטלפונים וזהו".

"לכל האוהדים, אני מצטער מאד, למכור הוא לא ימכור אז חבל לשגע אותנו בהודעות. אוהבים את הפועל אוהבים אתכם. אין סיכוי להפועל תחתיו ותשכחו מעוד עונה של צמרת, הכל יהיה בינוניות בלי מענקים כמו שאוהב. תודה לכולם על התמיכה, אבל יש דברים שלא בשליטה. סוף פסוק".

תגובתו של יואב כץ תובא כשתתקבל.