אבוחצירה יפתח בחוד ק"ש נגד הפועל חיפה

החלוץ מועמד לעבור לב"ש תמורת סבג. נחמיאס וריאן ב-11

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.02.20 - 06:02
תחילת כתבה

לאחר ההפסד של הפועל רעננה אמש, עירוני קרית שמונה תרצה להגדיל את הפער מהקו האדום, כשתפגוש הערב (שלישי) את הפועל חיפה במסגרת המחזור ה-22 של ליגת העל. במקביל להכנות, במועדון מנסים לחזק את הסגל כשנותרו פחות מ-72 שעות לסגירת חלון ההעברות.

ק"ש פנתה להפועל באר שבע במטרה לקבל את הקשר, נאור סבג, שמעמדו במועדון מהדרום התערער. יש ניסיון להגיע עמו להסכם בנוגע לתנאים. ב"ש מבחינתה לא פסלה את העסקה, אך דורשת את החלוץ, יואל אבוחצירה. לאחר העזיבה של קיליאן שרידן, נותר אבוחצירה החלוץ היחיד בסגל של קובי רפואה ולכן בק"ש לא ממהרים להסכים לעסקה, למרות הרצון לראות את סבג מצפין.

אבוחצירה יפתח הערב נגד הפועל חיפה ובמועדון מקווים, כי למרות ההתעניינות כלפיו, הוא ישמרו על ריכוז. כאמור, בעקבות ההפסד של הפועל רעננה למכבי תל אביב, ניצחון של ק"ש יגדיל את הפער לשש.

קובי רפואה מתכנן מספר שינויים בהרכב: הקפטן, עידן נחמיאס צפוי לשוב להרכב לאחר שסופסל בתקופה האחרונה; סמואל בראון תורגל בקישור ואיסמעיל ריאן יפתח במקומו של קיליאן שרידן, ששוחרר. רפואה הדגיש בפני השחקנים כי הפועל חיפה היא קבוצה ממושמעת טקטית, שיוצאת היטב להתקפות מעבר וכזו שלא מפסיקה להילחם.

ועוד באשר לחלון ההעברות: לצד הציפייה לנאור סבג, במועדון ממתינים גם לרוג'רס קולה, עמו מתנהל מו"מ. כמו כן,  במידה ואכן אבוחצירה יעשה את הדרך דרומה, בק"ש עשויים לצרף את אלון בוזורגי שעזב לפני שנה לאחי נצרת ומאז כבש 19 שערים בליגה הלאומית.

ההרכב המשוער: גד עמוס; אורי צעדון, עידן נחמיאס, מרכוס דיניז, שמואל שיימן; סילאס דה סילבה, עדן קארצב, סמואל בראון; איסמעיל ריאן, אחמד עאבד ויואל אבוחצירה.