ממן ביקש לעזוב את ב"ש, בית"ר י-ם מעוניינת לצרפו

קשר הפועל ב"ש המאוכזב שוחח עם אבוקסיס וביקש הבהרות, הוסבר לו שאין התנגדות לפרידה. בינתיים, הוא כבר הוצא מהסגל לנתניה. רוני לוי יקלוט אותו על חשבון שחקן זר?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.02.20 - 16:18
תחילת כתבה

פרסום ראשון. כבר כמה ימים שהפועל ב"ש מצרפת עוד ועוד שחקני רכש, או לפחות בוחנת כיצד לחזק את הסגל עם רשימת שמות בלתי נגמרת, אבל עושה רושם שיש מי שפחות אוהב את הרעיון. הערב (שלישי), חנן ממן שוחח עם יוסי אבוקסיס וביקש הבהרות בנוגע למעמדו, וזה הבהיר לו שאין התנגדות לפרידה. המשמעות: ממן עשוי לעזוב כבר בימים הקרובים, כשבית"ר ירושלים מועמדת לקלוט אותו.

השיחה בין המאמן לקשר נערכה הבוקר, כאשר גם המנכ"ל אסי רחמים נוכח בפגישה. לאור ההתפתחויות בגזרת הרכש, ממן, שמעמדו עלה וירד לא פעם בתקופתו בב"ש, ביקש הבהרות. כזכור, ב"ש כבר הגיעה לסיכום עם שני שחקני רכש - דויד סימאו ואלטון אקולטסה. לממן הובהר שהמועדון לא יתנגד לפרידה בין הצדדים, ולאחר מכן הוא ביקש לעזוב באופן מיידי.

יש לציין כי ממן מחזיק בחוזה גבוה לעוד שנתיים וחצי, כך שכל קבוצה שתרצה לצרף אותו תיאלץ להתמודד עם החוזה. בית"ר ירושלים, שמחפשת שחקן דומה שייכנס לנעליו של גדי קינדה, כבר וזכרה כמועמדת הכירה לקלוט אותו על חשבון צירוף שחקן זר. כזכור, ממן כבר היה בעברו בסיטואציות דומות במדי ב"ש, בהן לא קיבל דקות משחק - אך בשל פציעות, הרחקות וכדומה, הוא שוב מצא את מקומו בהרכב ואף כבש ובישל לא פעם.

כעת, הוחלט כי ממן לא יככל בסגל למשחק מול מכבי נתניה מחר (רביעי), אך יש מי שכן יכלל אחרי תקופה לא מבוטלת בחוץ - שיר צדק. הבלם, שכבר היה רגל וחצי מחוץ למועדון במהלך העונה הנוכחית, תורגל בהרכבשל יוסי אבוקסיס על חשבונו של עמית ביטון, שנפצע בברכו באימון הקבוצה ופונה להמשך טיפול בביה"ח.