מצאה רכש: ראדו גינסארי חתם בקרית שמונה

כפי שפורסם לראשונה: אקס הפועל חיפה סגר עד תום העונה. הקבוצה פנתה לבני יהודה בעניין דור ג'אן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.02.20 - 16:37
תחילת כתבה

עירוני קרית שמונה מתחזקת. הקשר/חלוץ המולדבי ראדו גינסארי, אקס הפועל חיפה, חתם היום (חמישי) על חוזה עד תום העונה במועדון של איזי שרצקי. על מועמדותו לק"ש פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

לקרית שמונה התפנה משבצת לשחקן זר אחרי שחרורו של קיליאן שרידן לוויסלה פלוק הפולנית, והיא פעלה מהר מאוד כדי למלא אותה. גינסארי, ששיחק שתי עונות בהפועל חיפה, נחת מוקדם יותר היום בישראל, עבר את הבדיקות הרפואיות והצטרף בהשאלה עד תום העונה.

המולדבי הוא לא בהכרח שחקן ההתקפה היחיד שיחזק את הסגל של קובי רפואה ביום האחרון של החלון. גורמים במועדון פנו לבני יהודה בבקשה להעביר לשורותיה את דור ג'אן. מי שכבר לא צפוי להיות חלק מהתקפת הצפוניים הוא ג'יימס אדניי, שעבר ניתוח לתפירת מיניסקוס פנימי על ידי ד"ר נועם רשף. הקשר ההתקפי צפוי להיעדר עד לסיום העונה.

בנושא אחר, קובי רפואה ניסה לעודד את השחקנים לאחר ההפסד להפועל חיפה. שחקן בקבוצה: "רואים שקובי לא מרוצה, אך הוא מבין שעם השחקנים האלה הוא יצטרך להילחם נגד הירידה". הקשר הניגרי, ג'יימס אדניי עבר אתמול ניתוח בברכו בבית החולים. ההערכות הראשוניות דיברו על חודשיים-שלושה, אך הניגרי מתעקש שישוב קודם לכן. אדניי צפוי לסיים את דרכו במועדון.