"בני יהודה היא הקבוצה השניה האהובה עליי"

אבוקסיס וב"ש בהכנות לאקסית. רמזי ספורי יחזור לסגל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.02.20 - 07:20
תחילת כתבה

המשחק בשבת הקרובה יהיה עבור יוסי אבוקסיס יותר ממשחק רגיל. הפועל באר שבע תצא למשחק חוץ נגד בני יהודה אותה הדריך המאמן עד לפני כחודש. למרות שהוא חווה עם הקבוצה רגעים יפים מאוד כמו הזכייה בגביע המדינה בשנה שעברה, עזיבתו לוותה בתחושות קשות כשנוצר משבר עם הבעלים ברק אברמוב והקהל הכתום.

המאמן המוערך נשאל לגבי המשחק החשוב והעובדה שהוא עלול לפגוע בחלומות הפלייאוף העליון של קבוצתו לשעבר: "יש לנו את המטרות שלנו, אבל הקבוצה השנייה שאני הכי אוהב אחרי ב"ש זו בני יהודה". כמו כן, אבוקסיס דיבר על הסיום הרע עם הכתומים והקשר עם ברק אברמוב והקהל הכתום: "הרגעים האחרונים עם ברק לא היו נעימים. אולי אקבל ברכות אמתיות מהם, כי מה שעשינו בשנתיים האחרונות היו מרגעי השיא שלי כמאמן".

בפן המקצועי, לואי טאהא שב לאימוני הקבוצה אך לא יהיה בסגל, כמו גם עמית ביטון שעדיין פצוע. רמזי ספורי צפוי לשוב לסגל, כשהמגן בן ביטון יחליף בהרכב את אור דדיה המורחק.

אוהדי הקבוצה הדרומית כבר מרגישים את הפלייאוף העליון הקרב ובא ורוצים להחזיר את הצבע ליציעים עם דגלי פריסה. כזכור, בעקבות אבוקות במשחק נגד מכבי חיפה המשטרה אסרה על אוהדי באר שבע להכניס דגלי פריסה.

המועדון והאוהדים מעוניינים לערוך למאור מליקסון טקס חגיגי ולשם כך הגישו בקשה לשנות את ההחלטה לגבי דגלי הפריסה לקראת משחקי הפלייאוף. כמו כן, הקהל ביקש מהנהלת האדומים להעלות את הסמל הגדול בדקה ה-90 על מנת להיפרד ממנו כמו שצריך. לפי האוהדים המאמן צפוי לכבד את הבקשה.